reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej hej z rana.

Ja oczywiście siedzę w Warszawie na długi weekend, z powodu hostelu....

Ale.. przyjeżdza dzis moja siostra (z pierogami i krokietami ;P), a w niedzielę przylatują przyjaciele nasi z Cypru (urlop..) i którzy się tam zaręczyli. Szybko mi więc minie. A we wtorek USG.

W niedzielę może wybierzemy się na wyścigi konne (polecam! Choć czasem można przegrać nieco kasiorki..Ale czasem można też wygrać :) )
 
reklama
Gośka:D narobiłaś mi smaku na te krokiety i pierogi:D:D

ja próbuję się zmobilizować i wyjść z łóżka, ale jako, że TŻ leży obok to jakoś nie mam ochoty:p szczególnie, że zazwyczaj rano musi pomagać rodzicom, więc nie często zdarza się taka okazja...no a teraz przywalił mnie nogą, więc jednak chyba szans nie mam na wydostanie się:-p:laugh2:

do mnie dziś przychodzi na noc koleżanka...obiecałam zrobić croissanty, chociaż szczerze się przyznam, że NIENAWIDZĘ robić ciasta na nie:p ogólnie nie jestem fanką pieczenia słodkości, szczególnie takich, których przygotowanie zajmuje wieczność:p ale cóż poradzić:p za pół godziny trzeba ruszyć tyłek i pójść do sklepu:D
 
My probowaliśmy wybrać się gdzie na weekend od lipca, no ale same pamiętacie, że co przychodził weekend, to pogoda do bani. Zawsze w wakacje sporo wyjeżdzaliśmy, chociaż żeby na 2 dni się oderwać i mam nadzieję, że wkońcu tym razem nam się uda. Jedziemy do Zamościa i stamtąd będziemy sobie robić wypady do okolicznych atrakcji :-). Nie chce już siedzieć w domu :)
 
Anastazzja skoro TŻ obok to ale już odstaw komputer i zajmij się przytulankami - zaręczyny zobowiązują ;)

Megi pogody zatem życzę i przyjemnych wrażen z weekendu!
 
Alka:D haha...gdzie tam przytulanki:p chrapie ten mój ukochany na cały dom:D:D ooo....zmienił pozycję i usłyszałam "Zooosiaa...chodź do mnie":p ale na tym się skończyło:p

Megi Pegi:) to mężulek jedzie w moje strony:D ja ogólnie w ciąży bym jadła węglowodany głównie:p ale trzeba bilansować dietę, więc dziś idę na zakupy i planuję kupić maślankę, składniki sałatkę owocową, i na kolację sałatkę z mozzarellą jakieś ciemne pieczywo, twarożek itd...w zasadzie cały czas wcześniej byłam w rozjazdach i nie uważałam na to co jem, ale teraz to musi się zmienić:D
 
Ja też już się strasznie cieszę, że już weekend prawie. Muszę jeszcze zrobić kilka króciutkich tłumaczeń i wybywam na sklepy - przyjeżdża do Polski na urlop moja siostra cioteczna, która dopiero co miała osiemnastkę. Upatrzyłam sobie w YES bransoletkę z zawieszkami Charms - myślę, że jej się spodoba.

Megi Pegi, ja też na wschód na weekend. Będę w Chełmie u rodziców :)
 
reklama
Megi Pegi, ja też na wschód na weekend. Będę w Chełmie u rodziców :)
Pewnie odwiedzimy Twoje rodzinne miast. Najważniejsze żeby nie padało, mam ochotę wyspacerować się za wszystkie czasy, tym bardziej, że teraz w moim posiadniu jest krokomierz i jak jest szansa to chodzę i widzę ile km zrobiła, ile kcal spaliłam itd... straszną mam z tego frajdę.

Gosia ja też uważam, że moja d.. jest w sam raz i okej... ale co zrobić, że one nie jest zdyscyplinowana i musze się pilnować. Więcej jem oczami niż naprawdę, bo inaczej byłaby porażka... a i tak łatwo nie jest..., szczegolnie jak najdzie mnie na jakiś smak. Na szczęscie do slodyczy mnie nie ciągnie... no ale za to z dwa wielkie kubły barszczu czerownego sobie wypiła... Wogole zaczyna mnie ciagnąć znów do zup, wiec oprócz tych pierogów chyba zafunduję sobie kilka kremów warzywnych itd...
 
Do góry