reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja dzisiaj mam praktycznie dzień wolny. założyli w końcu kablówkę i młoda postanowiła, że dzisiaj ogląda cały dzień bajki (nie miała mini mini od kilku miesięcy), i ogląda je skubana, siedzi jak zaczarowana a ja się lenie:) poza tym od ponad miesiąca próbowałam się doprosić zawieszenia karnisza przez Ł i w końcu zrobił mi to facet od kablówki:D
 
reklama
dziewczyny, a ja Wam się poskarżę, mam anemię, oczywiście nie wyglądam anemicznie i tak się nie czuję ale dziś zadzowniła moja ginka i powiedziała, że po ostatnim badaniu krwi znacznie się pogorszyły wyniki i biegiem mam zakupić witamy. Eh ten malutki pasożycik w ciągu 2 tyg. wyssał ze mnie wszystko ;-)
najgorsze jest to, że mnie trasznie boli głowa po witaminach i nie wiem jakie wybrać bo nie mam próbek
 
Ostatnia edycja:
Witam mamy z rana!:)

ja miałam dziś iść na badania, ale kurczę nie mogę znaleźć książeczki zdrowia,a w niej miałam skierowanie...;/ zła jestem jak cholera, bo dawno je powinnam zrobić, ale boję się pobierania krwi jak nie wiem, bo one zawsze mnie okaleczają...kują po 100 razy, przebijają żyłę...masakra...;/
 
reklama
Do góry