reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
u mnie też spokój, pozwoliłam moim straszakom oglądać filmy, teraz oglądają "Mikołajka", nawet nie chce mi się ich na rowery wygonić, bo będą się kręcić co chwila
 
ja za5 dni usg tak sie boje a zarazem ciesze
na pewno będzie wszystko w porządku!!

Anisia84 już czas najwyższy żeby ustępowali nam miejsca w autobusie :)

marys16 pisze:
a ponadz chlopcy sa latwiejsi w pielegnacji.
a chowa sie tak samo jak dziewczynke! tylko uczy sie sikac tez i na stojaco :))
a co z napletkiem? jedni mówią że trzeba ściągać od początku, inni że nie wolno nic robić.. jakie masz zdanie na ten temat?? ja Was teraz będę męczyć jak to z chłopcami jest :p
 
Ostatnia edycja:
ja nie mam lenia!!!!!:p chociaż raz!!!:p
sprzatałam 4h pokój dzieciaków z zabawek. Powywalałam wszystko i zbierałam do pary. MASAKRA. ale juz po i dla drugiej dzidzi poznajdowałam pełno grzechotek i wszystko leci do piwnicy bo sie popsuje. Jeszcze zostały mi szafy z młodego ciuchami ale to już w inny dzień. A od środy ruszam z przygotowaniami do wesela.
Teraz leżę i kwiczę...a zaraz koleżanka wpada.

Fazerka mnie położna nie kazała sciągać napletka i tak tez uczyniłam. Problemów brak<odpukac>
 
Marcia jej to sama już nie wiem może to jest sprawa indywidualna.. ale dziękuję za odpowiedź :-)

to super że masz energię!! ja ogólnie też ja mam.. ale jeżeli chodzi o sprzątanie to masakra!! zebrać się nie mogę by zrobić od początku do końca tak jak należy.. :/
 
witajcie!!! ;-)

ale już dzisiaj naskrobałyście, cięzko Was nadrobić. A ja dopiero teraz się pojawiłam, bo również mam dzisiaj strasznego lenia i jeszcze braciszka na wakacjach. Ale zaraz znowu uciekam bo strasznie boli mnie głowa i muszę się położyć, bo już nie wyrabiam...
 
reklama
Do góry