reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja jestem systematycznie kopana przez mojego Bączka :) kiedy tylko się położe zaczynają się charce :p ostatnio poposilam Męza by polozyl mi dłoń na brzuszku i zobaczył jak dzidzia sie rusza :) dzidzia kopnela :p a moj M. takie oczy i mowi łooooł :pP hihih Lekarz sam swtierdzil na usg ze mam dzidzie wiercipiętka cały czas wywija koziołki :p jest też nisko ulożona, dlatego tak dokladnie ją czuję. (ją - dzidzię :p). Wczesniej nie bylam pewna czy to na pewno maluszek czy może gazy itp. ale ruchy zaczely byc coraz bardziej odczuwalne i takie , ze tak powiem specyficzne. noramlnie czuję małe nóżki które mnie od środka trącają. :pP
 
reklama
Hej kochane. Przepraszam , że tyle się nie odzywałam. Z mężem załatwiamy kredyt na mieszkanie i jest troszkę zamieszania. Co u Was słychać ? Mam nadzieje , że wszystko dobrze u Was.
Mam pytanie : byłam u mojej gin. 28lipca i na USG wyliczyło 15tydz i 2dni , lecz gin. mówiła , że mam się tym nie martwić i że mam 17tydzień już ... ( tak też wychodziło z moich obliczeń) . Dlaczego USG pokazuje inaczej ? Maleństwo wtedy miało 10cm .
I z obliczeń mi wychodzi , że mam dziś 19 tydzień , a ruchów jeszcze chyba nie czułam
smilie2.gif
Nic sie nie martw, jak bylam kiedys to tez mi ginekolog powiedziala, ze na usg jest Dzidzius troche mniejszy niz z obliczen wynika. A jak bylam 3 tygodnie temu, to sie zdziwila jak urosl i nawet pytala czy Tatus wysoki :-)
A ruchow tez nie czuje jeszcze. Mysle, ze juz nie dlugo Maluszki sie odezwa. Nie wiem, czy to Twoja 1-sza ciaza, bo u mnie tak. I wtedy pozniej sie czuje kopniaczki ;-)
 
ale żeście się naprodukowały:D:D

zazdroszczę Wam ruchów maleństwa!! ja tak bardzo bym chciała poczuć już mojego łobuza:D:D:D wtedy może uwierzyłabym, że jestem w ciąży:) bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić, że siedzi we mnie taki mały "pasożyt":D
 
anastazjaa ja to tak jak ty :p zawsze mowie ze w 100% poczuje ze jestem w ciazy jak mnie bobas kopnie :p na co mi wszyscy mowia ze jeszce mnie tak skopie ze bede miala dosc :D te wyczekiwanie heh jak na swieta :p
 
Hej kochane. Przepraszam , że tyle się nie odzywałam. Z mężem załatwiamy kredyt na mieszkanie i jest troszkę zamieszania. Co u Was słychać ? Mam nadzieje , że wszystko dobrze u Was.
Mam pytanie : byłam u mojej gin. 28lipca i na USG wyliczyło 15tydz i 2dni , lecz gin. mówiła , że mam się tym nie martwić i że mam 17tydzień już ... ( tak też wychodziło z moich obliczeń) . Dlaczego USG pokazuje inaczej ? Maleństwo wtedy miało 10cm .
I z obliczeń mi wychodzi , że mam dziś 19 tydzień , a ruchów jeszcze chyba nie czułam
smilie2.gif

moze być poslizgu 2 tyg.


Anastazja spokojnie już nie dlugo!!
 
Cześć! Ewelinka fazerkam, to gratulacje synka!

Pierwsze ruchy u mnie też rzadkie były, ale teraz coraz częstsze:-)

Anastaazja, witam po nieobecności!

Poczujecie ruchy na pewno nie martwcie się! Mój brat lekarz (choć nie ginekolog) mówi że pierworódki czują średnio dopiero około 20 tygodnia ciąży, ŚREDNIO, więc macie czas, choć wiem, że już się niecierpliwicie:tak:

A u mnie dzisiaj była koleżanka ze studiów, skarży się, ze już 7 miesięcy próbują zajść w ciążę i na razie nic. No i mi zazdrości, bo to już moja druga. Mam nadzieję, ze będzie u nich też wkrótce mały człowiek.
 
ale mam lenia dzisiaj, nic mi się nie chce, cały czas siedzę w necie, powinnam wysyłać przelewy, a latam po różnych forach
dobrze, że mam chociaż rosół na dzisiaj, zaraz biorę się za mięso - mam w planach bitki wołowe z kaszą gryczaną, do tego mizeria
 
Jak byłam z Leną w ciąży to specjalnie mi nie dokuczała, zastanawiam się jak będzie teraz czy tym razem może to będzie piłkarz ;). W zeszłym tygodniu lekarz podczas USG stwierdził, że to będzie chłopiec... zobaczymy

Kobietki nie pamiętam jak dodać suwaczek czy możecie pomóc??? Dobrze tylko, że skleroza nie boli :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry