reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hej mamuski ;)
Ja dzis tez ranny ptaszek- bo wakacje mi sie skonczyly i czas nauke zaczac

anielkaa a śledzie nie są przypadkiem z octem?? bo z tego co ja wiem i mnie informowano to powinnyśmy unikać octu i potraw które zawierają ocet...

hmmmm.... troche o tym myslalam, ale wydaje mi sie,ze dwa sledzie nie zaszkodza od czasu do czasu, tak jak ogorki konserwowe czy papryczka. przeciez ja tego octu nie pije;-)
ewelina-gratulacje solidnych kopniaczkow;)
fazerkamm- gratuluje synusia ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anielkaa no tak w sumie masz rację... ja to troszkę panikara jestem i to może dlatego.. :p
i dziękuję bardzo.. wczoraj jakoś tak nie bardzo zadowolona byłam.. ale dzisiaj po przespaniu się stwierdzam że to fajnie.. śmieję się że synkowi też kiteczki będę robić :p pierwszy prawnuk mojej babci :D bo jak do tej pory to ma 6 wnuczek :-)
 
fazerkamm gratuluję synusia

anstazzja miło, że już wróciłaś do nas, mam nadzieję, że te trudne i smutne chwile przetrwałaś dzielnie! ściskam Cię mocno

marciaa jak Twoja wczorajsza wycieczka - miło zobaczyć ludzi co ???

a tak w ogóle dzień dobry mamuśki
 
Witam się i ja! Widzę, że dziś dzień laboratoryjny :) Ja też właśnie wróciłam z pobrania krwi. To niesamowite, ale ta muzyczka naprawdę działa! Żeby troszkę urozmaicenia dzieciowi zafundować, zamierzam wyrwać się dziś na moment do Empiku i kupić płytkę Możdżera...
 
reklama
Witam dziewczęta,
dzień mnie nie było i teraz zamiast pracować nadrabiam co naskrobałyście. Skoro ta muzyczka działa, to z chęcią ją włącze wieczorkiem, może i moje małe wkońcu się ujawni.
Miłego dnia.
 
Do góry