reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Rany, jak Wam zazdroszczę tego wolnego czasu na spacerki, na zakupy... Ja robię w turystyce i mam teraz szczyt sezonu. Trudno mi się oderwać od pracy choćby na chwilę... Ale pocieszam się, że jeszcze 2-3 tygodnie i wszystko zwolni, ufff... :)
 
czesc

ja gdy wlaczam kompa to pierwsze poczte sprawdzam, potem lokalna prase czytam potem na bb wchodze. fb nie mam, nk usunelam

Marciaa ja za tydzien mam wyprawe zycia, wyjsc po 3 tygodniach z domu;-)

Pola turystyka /biuro podrozy?/ to prawie spacerki, tylko wirtualne:-D

moze cos potem napisze
 
dzień dobry Dziewczyny

u mnie dzisiaj okropna pogoda, zimno i ponuro...

i muszę się Wam pochwalić, że dzisiaj pierwszy raz poczułam ruchy mojego Bąbelka, to było świetne uczucie, aż mi się łezki w oczach zakręciły:happy:

miłego dzionka życzę;)
 
reklama
Do góry