reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
ach... nawet mi nic nie mów.. bo jak mi się zachce jakiegoś mamusiowego jedzonka to tylko płakać mi się chce...
moja mamcia zmarła 5lat temu... :(

Fazerkamm, moja też niestety nie żyje. Też zmarła 5 lat temu - miesiąc przed narodzinami jej pierwszego wnuka. Strasznie się cieszyła jak się okazało, że będzie babcią, że będzie siedzieć na chorobowym i niańczyć.... Niestety rak (piersi) pokonał ją baardzo szybko.
Eh..jeszcze nie zdążyłam się z tym wszystkim pogodzić.
 
Malutka:Mocno trzymam kciuki, i nie mozecie watpic bo wiara tak naprawde jest najwazniejsza...

A wy zrobilyscie mi smaka na pierogi... jutro zadzwonie do swojej babci i zamowie pierogi z miesem i do tesciowej pierogi ruskie;)
 
Dzień doberek Dwupaczki :-)

U nas dzisiaj pochmurno... nawet dobrze spałam bo w nocy było chłodno... a teraz zmykam po pieczywko bo jestem mega głodna...

Udanego Wstawanka :-)
 
Marciaa do 7 pospałaś a o 7.27 już na BB - czas zacząć walczyć z nałogiem ;)

tiramisu to smacznego - mi mężuś zrobił bułeczki pyszniuteńkie mmmmniammmmm :)

a tak w ogóle to dobry dzień :)
 
reklama
Do góry