reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam mamuski!!!!!!
Ja tez nie spalam dzisiaj prawie wogole.... masakra jakas!!!! mnie lapia skurcze lydek nie tylko w nocy :(
Wczoraj poczulam pierwsze kopniecie, tak jakby prad mnie porazil na prawo od pepka, ale dzisiaj juz cisza.......
Liv przysylaj slonce, bo ja umieram, jesienna deprecha murowana :(
A na obiad dzisiaj poszalalam :)) mialam schabowe, kapustke mloda i kurki w smietanie i ziemniaczki, rozpusta!!!!!
Aseria ja tez ogladalem te programy o tym, ze nie wiedza ze sa w ciazy, wow niesamowite historie!!!!
 
reklama
Pierożki wyszły pierwsza klasa, trochę może mało kształtne i niektóre się rozwaliły podczas gotowania, ale baaardzo smaczne, mniam. Wezmę w weekend korepetycje u mamy i następne będą już idealne :)
Ja ślinię się na widok ciast różnych. Nigdy nie przepadałam za słodyczami, nawet jako dziecko wolałam kanapkę z żółtym serem i musztardą zamiast czekolady, a teraz w ciąży raz na kilka dni wcinam pączka, babeczkę, albo jeszcze co innego...
 
A na Suwalszczyźnie miłe słoneczko, przyjemnie chłodno- tak jak lubię w sierpniu.
oo to my jestesmy krajanki :) ja tez z suwalszczyzny :) tylko po LO mnie wygnalo dalej w swiat :)

ja pierogi lubie i robie dosc czesto, najczesciej z miesem co by moje miesozerne chlopki byly zadowolone.
a zescie mi smaka narobily, ale nic to musza poczekac do nastepnego tygodnia.
 
ja juz najedzona po kolacji:-)
zrobilam udka z kurczaka w bialym sosie i ryż do tego buraczki . tak sienajdlam ze mi zaraz zoladek chyba wybuchnie:-)
niestety bez mojego kochanego partnera bo nie moglam sie doczekac az wroci z pracy:-( a mial tylko jechacna godzinke:-( a tu juz 2 minela:-(
polezkam troche to moze szybciej wroci hihi:-)
 
Ej, ten program o ciążach to jakaś naciągana historia. Ja większość amerykańskich gniotów. Jak można nie wiedzieć, że jest się w ciąży. no ok, może 2- 3 przypadki na ileśtam. Ale tych odcinków było sporo i ja się wkurzyłam przy pierwszym i nie oglądam. NIe wierzę w to i koniec.
Wole na TLC obejrzeć "Mała piękność" czy jak to się tam nazywa, jak amerykański naród jest przesadzony :)

Ale pojadłam plackami ziemniaczanymi, o matko...

Mam jeszcze lody czekoladowe w lodówce i mnie wołają. Wołają tak głośno, że sąsiedzi mogą słyszeć a cisza nocna tuż tuż. I winogrona :)

A tyłek rośnie i rośnie hehe
 
reklama
Wieczorny kurs franciszka szwajcarskiego mnie dobił - idę spać, może nie przyśni mi się kolejna rata naszego kredytu hipotecznego wrrrr dobranocka mamy
 
Do góry