reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hejka, widzę nie tylko ja wierciłam się dziś w nocy. Spałam mocno i dobrze aż do rana, kiedy to obudził mnie dziwny sen... Śniło mi się, że dawny kolega jeszcze z liceum namawiał mnie na seks. Bosh... to chyba ostatnia osoba, o której bym w ten sposób pomyślała. Ale odezwał się wczoraj (w realu :) do mnie z biznesikiem małym, przygotowywałam dla niego przez ponad godzinę ofertę, aż mi się przyśnił.
Chyba muszę zaaranżować dziś jakiś romantyczny wieczór z moim M i dać upust hormonom :-D

:-D Oj, to lepiej nie przyznawaj sie ukochanemu :eek:
Tylko zaskocz go czyms ;-)

A na obiadek mialam dzisiaj pieczen z sosikiem i z ryzem z warzywami :-)
 
reklama
WOW Pola wes cos dobrego przygotuj i daj upust xD ja na poczatku ciazy tak mialam ze snili mi sie inni faceci... ale teraz juz mam luzz...


a ja wlasine ogladam Tv (TLC) o kobietkach ktore dowiedzialy sie ze sa w ciazy jak zaczeły rodzic... masakra..
 
Tez widzialam ten program, ale dla mnie to jest niewyobrazalne, ze tak moze sie zdarzyc. Przeciez brzuch rosnie, okresu nie ma... zastanawiam sie czy to jakas sciema,bo jesli to prawda, to te dziewczyny musza byc niezle zacofane.

A jak u Was z ochota na seks? Podobno w ciazy ma sie potrojna ochote. Jak to jest u Was?
Ja na poczatku sie troche obawialam, ze zrobie cos Dzieciaczkowi :-) Ale uwazamy, zeby nie naciskac brzucha i jest ok. Ochote mam taka jak i przed, nie czuje jakiegos mega wzrostu libido.
 
Ostatnia edycja:
Tez widzialam ten program, ale dla mnie to jest niewyobrazalne, ze tak moze sie zdarzyc. Przeciez brzuch rosnie, okresu nie ma... zastanawiam sie czy to jakas sciema,bo jesli to prawda, to te dziewczyny musza byc niezle zacofane.


Melisa akutarnie w to moge uwierzyc sa dziewczyny ktore w ogole nie maja brzuszka - w szkole mojej kolezanki byla dziewczyna ktora nie miala prawie brzuszka, a szczupła jak patyk, a u mnie akurat to dzieczyna byla otyla na studiach... i tez brzuszka nie bylo:p

A co do cykli pamietajmy ze nie kazda znas ma prawidlowe cykle - niktore maja okres 2 razy w roku itp. tak wiec jest cos takiego mozliwe a jeszcze dodajmy do tego np bardzo niskie prawdopodobiestwo zajscia w ciaze...
 
Nie wiem... jednak mimo wszystko, jesli dziewczyna ma swiadomosc, ze wspolzyla, do tego od kilku miesiecy nie ma okresu (pomimo nieregularnych cyklow), organizm cos sie zmienia, to jednak jest sygnal, zeby zrobic ten test.
 
reklama
Do góry