reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Liv GRZESZYSZ ;) Ja słonko przyjmę chętnie

Asteria ale co na swoim to na swoim a do faktu że liczysz tylko na siebie i Twojego Ł. się przyzwyczaisz :)
 
Witam się tradycyjnie koło południa, jak dzieć zasnął. Ja dzisiaj dobrze spałam, jak zwykle, ale tradycyjnie do 6 bo mnie Mati przyzywał:-) Ł. itak wstaje do pracy, więc musiałam się zwlec. Mam nadzieję, że nigdy się nie dowiem, co to są te skurcze łydek, bo w poprzedniej ciąży nie miałam.
Dzisiaj odwiedził nas teść i przywiózł nam działkowe owocki, pycha, Mati się zajadał ja i fasolka też:-)
To miłego dzionka a tym co pracują, byle do końca:-)
 
reklama
hej
a ja nie wyspana. bo Marcelke tanczyl w nocy.
ale juz jakos sie ogarnelam i obiad naszykowalam. zaraz ide zrobic druga kawke Inke sobie i jakos pojdzie.
no i tak sobie siedzę czytam i poczułam pierwsze wyraźne kopniaczki :-):-):-D:tak::laugh2:
ja muszę się pochwalić :p dzisiaj pierwszy raz bardzo wyraźnie dzidzia mnie kopnęła :-D
:-):-) gratuluje pierwszych kopniaczkow :-):-)

Brzuch mi chyba jeszcze bardziej urósł, bo dziś znajoma, która nie wiedziała, że jestem w ciąży zapytała jak się ma dzidziuś, a sąsiadka stwierdziła, że chyba nam nowy lokator wkrótce przybędzie...
oj to musialo cie mocno uwypukilic. ale to najczesciej tak jest ze jak sie zniknie komus z oczu na kilka dni to pozniej kazda zmiane w wizerunku dostrzega.
Mnie tak wczesna jak o 7, to raczej z lozka nikt nie wyciagnie :-)
to sie zmieni :laugh2::laugh2: i to juz niedlugo :laugh2::laugh2:
 
Do góry