reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Liv już nie wymyślaj, bo tak źle i tak niedobrze heheh gdyby nie fakt Twojego błogosławionego stanu dostałabyś reprymendę za narzekanie na cudną pogodę, no ale ok - zgońmy na hormony ;-)

Właśnie w radiu eska ktoś zapytał - czy tylko ja tak kiepsko spałem tej nocy?? Czyli jak widać nie tylko ciężarnym coś dziś przeszkadzało :p
 
reklama
witam sie wtorkowo :-)
dzisiaj w nocy jak zwykle spac nie moglam:-( niewiem co się dzieje ze mna;/
u mnie dzisiaj na szczescie brak sloneczka co skutkuje chyba brakiem bolu glowy, bo wczooraj to juz troche zaczynala pobolewac i sie balam ze do dzisiaj sie przeobrazi w pekajaca glowe hihi ale o dziwo wstaje rano a tu nie boli glowa wow:-)
ale za cmi mnie zabek:-( i wczoraj wieczorem bolal i zgrzeszylam i wzielam tabletke przeciwbolowa:-(juz nie wytrzymywalam:-(
 
Mami ale cos co ma w skladzie paracetamol na pewno masz w aptece, pojdz i spytaj

Alka gdyby nie Twoj stan dostalabys reprymende ode mnie:-p:-D gdybym chciala miec lato mieszkalabym np tam gdzie Mami;-)

mnie sie dobrze spi, pomimo tego, ze na lape musze uwazac i to, ze wycieczki robie do lazienki
 
Hejka, widzę nie tylko ja wierciłam się dziś w nocy. Spałam mocno i dobrze aż do rana, kiedy to obudził mnie dziwny sen... Śniło mi się, że dawny kolega jeszcze z liceum namawiał mnie na seks. Bosh... to chyba ostatnia osoba, o której bym w ten sposób pomyślała. Ale odezwał się wczoraj (w realu :) do mnie z biznesikiem małym, przygotowywałam dla niego przez ponad godzinę ofertę, aż mi się przyśnił.
Chyba muszę zaaranżować dziś jakiś romantyczny wieczór z moim M i dać upust hormonom :-D
 
Liv ale się uśmiałam :):):)

Dziś śledziki na obiad w śmietanie z ziemniakami... ciekawe czy będą mi smakować, bo niby ochotę mam ale ostatnio mi rybki nie podchodzą w ogóle.... a co Wy dziś gotujecie??
 
reklama
Do góry