reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anielka- aspargin polecam- ja mam zalecenie od gina tak jak w poprzeniej ciąży- do 6-7mca witaminki jedna tabletka co kilka dni bo codziennie to za duzo ale jakbym miała skurcze np łydek to aspargin- bo ma magnez i potas
 
reklama
Anielka jeśli te bóle łydek od skurczów to witaj w klubie... ja mam skurcze łydek od zeszłego tygodnia codziennie w nocy - masakra.... ale wczoraj koleżanka sprzedała mi babciną metodę.... miej przy łóżku agrafkę lub igłę i jak Cię złapie po prostu ukłuj się w łydkę... nie jakoś mocno tylko żebyś poczuła....pomaga, wiem że to dziwne ale działa... no i mi gin do tego kazał jeść dużo pomidorów lub pić sok pomidorowy.... spróbuj może i Tobie pomoże
 
Anielka jeśli te bóle łydek od skurczów to witaj w klubie... ja mam skurcze łydek od zeszłego tygodnia codziennie w nocy - masakra.... ale wczoraj koleżanka sprzedała mi babciną metodę.... miej przy łóżku agrafkę lub igłę i jak Cię złapie po prostu ukłuj się w łydkę... nie jakoś mocno tylko żebyś poczuła....pomaga, wiem że to dziwne ale działa... no i mi gin do tego kazał jeść dużo pomidorów lub pić sok pomidorowy.... spróbuj może i Tobie pomoże

pomidory zawierają dużo potasu i dlatego powinny pomóc...
 
Witam o poranku :-)
Mnie tak wczesna jak o 7, to raczej z lozka nikt nie wyciagnie :-)
Wlasnie wypilam kawke i zjadlam mega wielkie ciastko francuskie z truskawkami-pychota!
Dzis u mnie leniwie. Nic mi sie nie chce. Przydaloby sie cos posprzatac, moze pranie jakies zrobic. Pomysle nad tym :-)
 
dzien dobry

u mnie znow goraco juz mam dosc

Goska, wlasnie do grudnia sporo czasu na pewno sie wyrobisz

fazerkamm fajnie, ze juz mocny kopniak byl

ja biore magnez i jem duzo pomidorow, w poprzedniej nie mialam klopotow z lydkami teraz tez nie

milego poludnia
 
widze ze wiekszosc z nas kiepsko spala ... ja dzis cala noc z prawej na lewa sie przewracalam i praktycznie nie spalam wogole a rano jak zasnelam to sasiada corka skakala po schodach i krzyczala wiec mialam po spaniu. milego dnia
 
ooo witam nasze moderatorki z rana a raczej z południa, bo ostatnio widać Was tylko wieczorkami....
Asteria jak tam się mieszka, czujesz się już jak u siebie??
Liv nie narzekaj na upał bo w PL lato chyba zapomniało się pojawić, czasem coś tam przygrzeje ale ogólnie duuupa blada ;)
 
reklama
ooo witam nasze moderatorki z rana a raczej z południa, bo ostatnio widać Was tylko wieczorkami....
Asteria jak tam się mieszka, czujesz się już jak u siebie??

Dobrze:) tylko ciezko, sie przestawic zawsze byla jaka pomoc pod reka;] ale juz sie przestawiam:)

Liv: ja tez chce zeby bylo goroca... juz mam dosyc deszczu;/

Malutka: ja podobnie mialam ;/
 
Do góry