reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam w poniedzialkowe poludnie :-)
Jak zwykle o tej porze pije kawke i jem torcik orzechowy. Bylam na zakupach w markecie i sie zmeczylam, tyle chodzenia i tyle siatek z zakupami. Chwila laby mi sie nalezy. Zaraz sie biore za pisanie pracy mgr bo we wrzesniu obrona. Moj Dzieciaczek bedzie zdawal ze mna :-) Narazie wciaz nie kopie :-)
Widze ze u Was tez rocznicowo, super popysl z tymi grami. My lubimy strasznie grac w karty, wczoraj gralismy z moimi rodzicami chyba z 3 godziny. Mezczyzni nas ograli- a niech sie ciesza :-) Czasem monopol. Ale przydaloby sie jakies urozmaicenie, moze podpatrze u Was i poszukam tych gier :-)
Pozdrowionka

Cześć mamusie :)

dzisiaj rano pojechałam na badania bo mam zrobić morfologię i mocz. Weszłam do labolatorium i już widziałam miny tych wszystkich ludzi - ja i tak się za bardzo nimi nie przejmuję ale mimo wszystko szlag mnie trafia a przecież na drzwiach wisi kartka na czerwono wypisana że ciężarne wchodzą poza kolejnością - prawie mnie zjedli.. masakra, a o kolejkach w sklepach i autobusach nie wspomne..

No tak- takie zblazowane Berety sie zdarzaja :-) Ale nie ma sie czym przejmowac. Ja narazie stoje grzecznie w kolejce, bo dobrze sie czuje, zobaczymy co bedzie potem, pewnie mnie zmroza wzrokiem ha ha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry!

Ankaska, Fazerkamm trzymam kciuki za wizyty!

Melisa, to najlepszego z okazji rocznicy slubu, ja też miałam w sierpniu ale 2.08.

Gośka, osadnicy z Catanu jest super! A graliście w Magię i Miecz? (orginalny Talisman) Też lubimy gry planszowe:-)

Marciaa, witam w klubie, my na wesele idziemy 17.09 i też raczej sie już w żadną sukienkę nie wbiję:-) A taką typowo ciążową też nie za bardzo mam ochotę kupować:-(

witaj krawczykowa!
 
hej
a ja juz cycki :) kurze usmazylam i beda w sosie jogurtowo pieczarkowym.
do tego wczorajsza zupka
a teraz zjadlam troszke lodow ( to moja slabosc) i zapijam to kawka Inka.
dzisiaj rano pojechałam na badania bo mam zrobić morfologię i mocz. Weszłam do labolatorium i już widziałam miny tych wszystkich ludzi - ja i tak się za bardzo nimi nie przejmuję ale mimo wszystko szlag mnie trafia a przecież na drzwiach wisi kartka na czerwono wypisana że ciężarne wchodzą poza kolejnością - prawie mnie zjedli.. masakra, a o kolejkach w sklepach i autobusach nie wspomne..
och bo tak to jest z tym niby przywilejami ciezarnych. ale nie ma co patrzec na miny ludzi tylkko korzystac.
jadac w autobusie pod koniec ciazy, jak bylo mi ciezko stac a autobus jechal ja wariat to prosilam by mi ktos ustapil mijsca. czasem trzeba sie upomniec o swoje, a nie czekac az ktos sie domysli ze nam ciezko.
poto wlasnie mamy wchodzic bez kolejki albo miec pierwszenstwo przy kasie.

Cześć stycznióweczki;)
Zaczęłam czytać forum i moja kruszynka się ruszyła;) Już nie mam się nad czym zastanawiać:) Moja Nikola mi powiedziała żebym coś napisała. W końcu ja też styczniowa mamusia jestem. Termin mam na 2 stycznia 2012 roku.
:)) to wspanialy znak :) rozgosc sie na forum, mam nadzieje ze ci sie spodoba i zostaniesz juz z nami.
nasze dzieciaczki sa w podobnym wieku :) moj Danielek starszy o 1 dzien :))) bo termin niby na 1 stycznia :)
 
Moj mąż jest wielbicielem gry planszowych, ale takich strategicznych. Ja ze znajomymi kilka razy graliśmy w "Kolej" i chyba "osadę" i potwierdzam
zdanie Gosi, zabawa przednia. Nam gry planszowe kojarzą się tylko z monopolem, a to błąd, bo tych gier jest od groma i super z nimi zabawa.

A ta kolej to nei było "Pociągiem po Europie"??? Też jest super. Teraz chyba kupimy Carssacone. Albo jakąś inną, tylko musze poczytać co warto :)
Najgorsze jest tłumaczenie zasad znajomym, ale jak już się zacznie grać to strasznie wciągają te gry.

No a dziś na obiad mielone kotleciki i kopytka ze szpinakiem (kupne - w Kerfurze) :)
 
Gosiu, może i tak, nie grałam w to już ponad rok. Była to gra pożyczona. Gra polega na budowaniu swoich linii kolejowych przez całą Europę. Z tłumaczeniem zasad, to fakt, czasem ciężka sprawa. No ale jak się zacznie grać, to super, wielbicieli takich gier przybywa. W Carssacone grałam, na początku ciężko załapać zasady, ale później wciąga jak cholera.
 
Tak, to były Pociągi..Super jest.

Myszka, nie grałam w Magię i Miecz,a le się zainteresuję tematem :) i przekażę małżonkowi

MegiPegi - ty zamierzasz rodzić na Madalińskiego? Ja też, z racji bliskości. Czytałam opinie o szpitalach i tak naprawdę to są i pozytywne i negatywne i to o wszytskich szpitalach więc mam nadzieje, że jakoś mi pomogą.
Zapisuję się tam też do szkoły rodzenia. No i do lekarza się tam zapisałam, żeby prowadził moją ciąże.

Poza tym - zauwazyłam, że mamy ten sam wiek ciąży :) To może się i tam spotkamy w styczniu hahahaa :D
 
Ostatnia edycja:
witam PANIE:-)
u mnie dzis pochmurno ale duszno, wiec pogoda bardzo mnie cieszy:-)
witam nowa mamusie:-)
siedze i podzielam uwage na tv i laptopa ehh jaka nuda, czekam na mojego mężczyznę:-)
my już od jakiś 2 tygodni mówimy po imieniu do brzuszka Kubuś:-) ale nie ukrywam ze chcialabym dziewczynke:-)
wiec troche wczoraj wieczorem sie zastanawialam jak okaze sie ze bedzie dziewczynka to czy sie przestawie:-)

czy wy tez tak macie ze wieczorami wlacza sie jadaczka??;-) bo moj ciagle na to marudzi:-)

musze pomyslec nad tymi grami planszowymi, bo lubimy grac w karty wiec gry planszowe na bank przejda
 
reklama
:)) to wspanialy znak :) rozgosc sie na forum, mam nadzieje ze ci sie spodoba i zostaniesz juz z nami.
nasze dzieciaczki sa w podobnym wieku :) moj Danielek starszy o 1 dzien :))) bo termin niby na 1 stycznia :)

No to nie jestem sama z początku roku:)

U nas też jak będzie synek to Kubuś:) Bardzo mi się podoba to imie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry