reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

livastrid.....mozolnie idzie. narazie jestem na etapie wycinania kwadratów. Mam 12 a potrzebuje 3xtyle :) albo i więcej. Dobrze, że mam sporo czasu :)
 
reklama
Kurcze... a mam tak blisko... CHyba się przejdę i pogadam o tej szkole. a jest gdzies w okolicy (Mokotów/Ursynów - lub tak żeby metrem dojechać, co w zimie będzie zbawienne dla mnei bo d o metra mam 100 metrów) jakaś inna?
Zaraz przeszukam google :)

Gosia musisz poszperać w internecie i poszukać pod kątem swojego miejsca zamieszkania, najwięcej takich szkoł znajduje się w okolicach szpitali, napewno jakieś informacje znajdziesz też na stronach szpitali. Nie chcę Cię straszyć, ale proponuję zająć się to sprawą na poważnie. W takich bardziej znanych szkołach i dodatkowo bezpłatnych dla mieszkanek Warszawy nie ma już miejsc. Mnie się nie usmiechało wywalać 500 zł czy 800 zł, skoro mogę mieć za darmo. Na stronie szpitala na Madalinskiego znajdziesz kontakt do pań odpowiadających za tę szkołę, możesz do nich zadzownić i dowiedzieć się czy bedą nowe kursy. Miesiąc temu nie były mi wstanie na ten temat nic odpowiedzieć. Miały wstrzymane fundusze.
 
Witam kochane teraz mi się udało usiąść na bb mam bratanków mojego K na wakacje a to takie urwisy... no i tak sobie siedzę czytam i poczułam pierwsze wyraźne kopniaczki :-):-):-D:tak::laugh2:
 
Witam wieczorową porą :) Dziś zrobiłam sobie popołudnie dla ciała, pedicure, manicure i super przyjemna rozmowa z fajną kobietką - ach jak przyjemnie ;) tylko mój ludzik jest nygusiasty i nie chce kopać jeszcze :(
 
Cześć Dziewczynki, ja już w domku. Fajnie tak wrócić po tygodniu. Brzuch mi chyba jeszcze bardziej urósł, bo dziś znajoma, która nie wiedziała, że jestem w ciąży zapytała jak się ma dzidziuś, a sąsiadka stwierdziła, że chyba nam nowy lokator wkrótce przybędzie...

Po powrocie kupa roboty i w firmie i w domu (jak to się stało, że zapomniałam wstawić kwiatki do wanny z wodą przed wyjazdem???), ale zaglądam na bb i czytam co tam u Was :)

Miłej nocki i pogłaskajcie brzuszki na dobranoc!
 
reklama
moj babelek tez jescze nie dal o sobie znac :( czekam niecierpliwie :) jak tak czytam ze wasze maluszki daja znac to az zazdroszcze bo jestem ciekawa jakie to uczucie :D
 
Do góry