reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie, piszecie o grach planszowych - ja je uwielbiam, niestety mój mąż woli PS3 :wściekła/y: I póki co gram z synkiem w gry planszowe :) U nas mimo wczorajszej burzy dziś bardzo gorąco, byłam na zakupach żywieniowych u się zmachałam jak wół; idę poleżeć.
Pozdrawiam
 
Tak, to były Pociągi..Super jest.

Myszka, nie grałam w Magię i Miecz,a le się zainteresuję tematem :) i przekażę małżonkowi

MegiPegi - ty zamierzasz rodzić na Madalińskiego? Ja też, z racji bliskości. Czytałam opinie o szpitalach i tak naprawdę to są i pozytywne i negatywne i to o wszytskich szpitalach więc mam nadzieje, że jakoś mi pomogą.
Zapisuję się tam też do szkoły rodzenia. No i do lekarza się tam zapisałam, żeby prowadził moją ciąże.

Poza tym - zauwazyłam, że mamy ten sam wiek ciąży :) To może się i tam spotkamy w styczniu hahahaa :D

Gosia, ze szkołą rodzenia, to znajdź sobie też coś na zastępstwo. Narazie ostatni termin na Madalińskiego mają na sierpień i nie wiadomo co będzie dalej, bo nasza Pani Prezydent narazie obcięła fundusze. Na plus na Madalińskiego przemawia to, że podobno od stycznia tego roku nie odesłali żadnej rodzącej do innego szpitala, w św. Zofii się zdarza. Tę informację mam od przełożonej położnych, z którą ostatnio odbyłam bardzo rzeczową rozmowę.
 
Kurcze... a mam tak blisko... CHyba się przejdę i pogadam o tej szkole. a jest gdzies w okolicy (Mokotów/Ursynów - lub tak żeby metrem dojechać, co w zimie będzie zbawienne dla mnei bo d o metra mam 100 metrów) jakaś inna?
Zaraz przeszukam google :)
 
Cześć Dziewczyny;)

znowu mnie nie było parę dni i ciężko będzie Was nadrobić. Byłam tak zalatana,że nie miałam chwili czasu żeby zajżeć na forum...
Dzisiaj też od rana nerwowy dzień, bo wyszła mi swędząca wysypka i bałam się już, że to półpasiec, ale na szczęście lekarz powiedział, że to nic poważnego, zwykła pokrzywka, więc ulżyło mi...

pozdrawiam z dusznej i pochmurnej Wielkopolski;-)
 
hej

Goska jak Ci idzie rekodzielo?

witam nowa styczniowke

a teraz przyznac sie- kto czytal misternie spisany przez Asterie regulamin styczniowek?:-p

ja sie obijam /poza zajmowaniem sie cora/ i czekam az maz przyjdzie mi zrobic kurczaka w pomaranczowej przyprawie

a magie i miecz z dodatkami znam doskonale
 
reklama
Do góry