reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja w I-szej ciazy ruchy poczułam dopiero w 23 tyg. Teraz oczywiście jeszcze nic.

Co do płci, też liczę na dziewczynkę;)
 
reklama
Witam dziewuszki!
Mnie już regularnie maluszek okopuje- a właściwie siostrę bo zawsze mnie kopie jak mam Lidke na rękach;-)
Co do płci to ja pojęcia nie mam co bym chciała- z jednej strony chciałabym żeby mała miała siostrzyczkę bo wiem jakie to dla dziewczynki ważne, z drugiej strony to prawdopodobnie nasz ostatni maluszek więc chciałabym chłopczyka do pary. Więc co bedzie i tak będę przeszczęśliwa- oby zdrowe:-D
Mam ostatnio jakiegoś supergłoda- jem jem i nie mogę przestać- w drzwiach się niedługo nie zmieszczę. Wczoraj pochłonęłam na kolację pół słoika oliwek z nutellą i frutella a potem babkę ziemniaczaną z surówką. cyrk na kółkach
A najwiekszą ochotę mam na kawę. Piję 2 dziennie ale wypiłabym z 8 gdybym mogła- i pomyśleć że jeszcze niedawno nie wierzyłam w ciążowe zachcianki
 
Ja też nic nie czuję...ale jestem cierpliwa (tzn wmawiam sobie ze jestem cierpliwa).

I wolałabym chłopca, jeśli już mam wybierać, ale tak naprawdę to mi obojętne. Ale jakoś lepiej mi do brzucha mówić Tymek :)
 
u nas leje. Fajna niedziela wpadli znajomi grill o dziwo kiełbaskę zjadłam bo gdzieś mam uraz z 1 trymestru...
jutro muszę jechać morfologię zbadać bo za tydzień wolne a tylko w pon u nas na wiosce pobieraja w wakacje pfff..

jeszcze 9 dni i usg iha:D:-D
 
Hej Brzuszatki :-) mam nadzieję że u Was wszystko w porządku!! Ja niedawno wróciłam z wakacji.. achh suuper było nie chciało się wracać. Za 3 dni do gin może już będzie wiadomo czy Kruszynka kopie czy tańczy w brzusiu hihi :)
 
Witam Dziewczyny :-)
Ale macie fajnie, ze juz te kopniaczki czujecie. A ja jeszcze nic. Ale to moj pierwszy Dzieciaczek, wiec moze sie odezwac troche pozniej :-) Czytalam wlasnie Wasze rozmyslania, czy chlopczyk czy dziewczynka. Ja jeszcze nie wiem,moze za tydzien na usg bedzie widac. Czy chlopczyk czy dziewczynka - wszystko jedno. Dziewczynka by sie przydala dla rownowagi w rodzince - moj brat ma synka- Szymusia i fajnie chyba stroic w sukienki taka mala Dziewcznke . A Chlopczyk to zawsze meskie wsparcie, Mezus by sie cieszyl, ja tez :-) Wiec wazne zeby bylo zdrowe a kazde upragnione :-)

A tak nawiasem mowiac mielismy dzis 1 rocznice slubu z Mezusiem :-) Pojechalismy sobie na wycieczke do Zywca, bo ladna pogoda byla i piekny bukiet roz dostalam :-) I deserki lodowe byly- OGROMNE :-)
Pozdrowionka :-)
 
melisko to najlepszego z okazi waszej rocznicy :")
ja na chwile bo maly juz piszczy sniadania nawet nie da zjesc jak mnie nie widzi... mnie tez nie kopie a to druga ciaza nic jeszcze nie czulam az sie martwie .. usg wizyte mam 17 coraz blizej ale nadal daleko :/ co do plci jest mi to bez roznicy, mysle ze z chlopcem jest mniej klopotow ale gdy przechodze kolo sklepu z rozowymi sukienkami nie moge przejsc spokojnie :D ja nadal na luteince moze sie juz tam poprzestawialo te lozysko tak jak powinno.. co ciaza to inny problem ach .. pozdrawiam mamuski i zycze milego slonecznego dzionka :)
po obliczeniach doszlam do tego ze w poprzedniej czulam pierwsze ruchy dzidzi w 18tyg i kilka dni :) hm moze ma czas:)
 
Ostatnia edycja:
Ja rocznicę mam 11. września :) hehe. Ale nic nie szykujemy bo musimy biznesu pilnowac :)

Ale wymyśliliśmy sobie już tradycję, co będziemy sobie kupować na rocznice - gry planszowe!! :) upiliśmy sobie wspólnie na prezent ślubny gre "Osadnicy z Catanu". Dziewczyny - polecam Wam tą grę - jeśli nei lubiecie gier planszowych to po tej na 1000% polubicie. :)

No i teraz zamierzamy dokupić albo dodatek jakiś, albo jakąś inną grę. I tak co roku :)

No a wcześniej moje urodziny, toteż wspólny prezent est też po to na rocznicę, żeby mężulek nie miał problemu z wymyśleniem dla mnie 2 prezentów w tak krótkim czasie (ur.24.08).

Noi dzień dobry, Dziewczynki i miłego dnia!!
 
reklama
Melisa wszystkiego dobrego z okazji pierwszej rocznicy ślubu :)
a przede mną 4 rocznica ślubu cywilnego i 3 kościelnego :) z tym że obchodzimy bardziej tą kościelna datę..
w tym roku nie oczekuję żadnego prezentu ponieważ mój M kupił mi właśnie samochód.. także troszkę wydatków z tym się wiąże..
a poza tym wróciliśmy z wakacji i czeka na nas mnóstwo wydatków :confused:
GośkaRW super pomysł z tymi grami planszowymi!! my z moim mężem uwielbiamy grać w karty, ale tak własnie teraz na wyjeździe stwierdziliśmy że przydałaby nam się jeszcze jakaś gra planszowa :-)

jeszcze dwa dni i do gin na usg :-D
 
Do góry