reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

livastrid a jak tam Twoje zdrówko? jak się czujesz? cały czas unieruchomiona czy już cosik lepiej?

reka nieruchoma ze 2 tygodnie jeszcze, potem trening, by zaczac jej uzywac,a pelna sprawnosc niestety za rok:dry: ale dzieki, ze pytasz:-)

jestem zmeczona malym napastnikiem jak nie siedzi na jelicie to na pecherzu czyli jak nie zdecie to siku i nie wiem jak sie ulozyc, by dalo mi te zwierzatko odpoczac:-D

objadlam sie hot-dogami i dorzucilam jeszcze pol kilo porzeczek, chyba bedzie dzis ciezko
 
reklama
reka nieruchoma ze 2 tygodnie jeszcze, potem trening, by zaczac jej uzywac,a pelna sprawnosc niestety za rok:dry: ale dzieki, ze pytasz:-)

jestem zmeczona malym napastnikiem jak nie siedzi na jelicie to na pecherzu czyli jak nie zdecie to siku i nie wiem jak sie ulozyc, by dalo mi te zwierzatko odpoczac:-D

objadlam sie hot-dogami i dorzucilam jeszcze pol kilo porzeczek, chyba bedzie dzis ciezko

no tak dzidzia dobrze je to potem daje w kość :-)

a swoją drogą nie wiedziałam że aż tak długa rehabilitacja Cię czeka... powodzenia :-)



A ja właśnie też wcinam... chlebek ze szczypiorkiem pychotka:-)
 
Ostatnia edycja:
no ostatnio jakos slabo jadlam i bylo spokojniejsze:-D a dzis jest okropne po prostu

a co do mojej kontuzji to nawykowe zwichniecie jest gorsze od zlamania z przemieszczeniem:blink:obiecali, ze nastepnym razem jak znowu mnie to spotka to wstawia mi prety i bede cyborgiem;-) kontuzja kontuzja, szkoda, ze przypomnialo sobie o mnie akurat teraz, zycie
 
Witam :)
Najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy. Ja jestem w 15 tyg. i jeszcze nie wiem co tam we mnie siedzi. Mam 13 letnią córkę więc baardzo chcę synka. Ale co będzie to będzie :) jeszcze raz najwyżej przejdę różową seryjkę ubranek, futereczka...itp ;)
 
Witam :)
Najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy. Ja jestem w 15 tyg. i jeszcze nie wiem co tam we mnie siedzi. Mam 13 letnią córkę więc baardzo chcę synka. Ale co będzie to będzie :) jeszcze raz najwyżej przejdę różową seryjkę ubranek, futereczka...itp ;)

witaj :-) trzymam kciuki za chłopczyka :)

zmykam się plumkać :)
 
Dzień DObry, Dziewczyny!!

Co do chłopców/dziewczynek to u mnie w pracy fala ciąż. na 8 ciąż (narazie urodziły się 4 dzieciątka) jest planowana 1 dziewczynka (no i ja w niewiedzy, czyli w sumie na 7 ciąż 1 dziewczynka). Kolega stwierdził, że wojna idzie chyba.
No i znajomym w tym roku też się chłopak urodził.... Rok chłopaków, mówię Wam.
Ciekawe jak w styczniu będzie. :)

Dziś przyjeżdżają do nas znajomi na chwile, bo z Warszawy lecą na Cypr. A mi się śniły plaże, błękitna woda, pogoda... eh.
 
Witajcie, pochwalę się, że już od dwóch dni czuję dzidziusia tak minimalnie ale wczoraj wieczorem przy zmianie pozycji z jednego boku na drugi dostałam kopniaka po lewej stronie obok pępka. Pamiętam, że Mateuszka też miałam bardziej po lewej stronie. Mam tylko nadzieję, że to rzeczywiście był kopniak i nie dzieje się nic złego :happy:
Pozdrawiam
 
Witam!
ch_aga-gratuluje kopniaczkow!!! Ja tez wczoraj dostalam kopniaczka, ale tylko jednego i czekam na nastepne, ale czuje tylko laskotanie:-)
 
reklama
hej
u mnie leniwa niedziela :)
chlopaki moje spia a ja ugotwalam obiadek i mam chwilke wolnego.
ale najadlam sie kalofioru surowego ( bo zupe robilam i jakos tak musialam troche zchrupac :) ) i brzuch mnie teraz boli :(
Co do chłopców/dziewczynek to u mnie w pracy fala ciąż. na 8 ciąż (narazie urodziły się 4 dzieciątka) jest planowana 1 dziewczynka (no i ja w niewiedzy, czyli w sumie na 7 ciąż 1 dziewczynka). Kolega stwierdził, że wojna idzie chyba.
No i znajomym w tym roku też się chłopak urodził.... Rok chłopaków, mówię Wam.
Ciekawe jak w styczniu będzie. :)
z ta wojna to ajkis straszny zabobon, ale tez to juz slyszalam. bo wszystkim moim blizszym lub dalszym znajomym porodzily sie chlopaki, i to czesto jako bylo tak ze maja po dwoch chlopcow juw w domu. z wszystkich dzieci znajmoch w tym roku przyszly na swiat 2 dziewczynki.
a wiec jak zaszlam w ciaze to i u mnie sie smieli ze chhlopak od razu bo taki rok :)
ale zobaczymy :) przeciez styczen to juw 2012 wiec czas na dziewczynki teraz :)
 
Do góry