reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
A ja chce chlopca!!!!!! hm..... nie popieram, ale mam nadzieje, ze Wam urodza sie wymarzone dziewczynki :)
U mnie teraz juz leniwa niedziela, o 10tej pogonilam towarzystwo na dwugodzinny spacer przez las na polane pelna slonca po lody i powrot! Teraz psy padly, nie ruszaja nawet ogonami, dzieci pozaszywaly sie w pokojach i mam chwile odpoczynku :) wieczorem grill u rodzicow, az mnie skreca mam taka ochote na kielbaske z musztarda!!!!
Marcia jak malec nie bedzie olbrzymem to pozostane przy sn, moja tesciowa obu synow rodzila przez cc ale obaj mieli ponad 4600.....i chyba ta informacja mnie przestraszyla....
Asteria to super, ze juz po przprowadzce!!!! to zaczynamy gniazdowanie :)
Liv trzymaj sie, wiem co to znaczy ja po kontuzji mialam unieruchomiona noge 3 miesiece, potem dwie operacje i poltora roku rehabilitacji, a dwoje dzieci w domu, obowiazki, masakra!!!! ale badz dzielna, zobaczysz wszystko sie ulozy!!!!!!
Milej niedzieli!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Melisa, przepraszam, że z opóźnieniem, ale byli u nas moi rodzice. Ja mam doktor Tamarę Wilk i jestem z niej bardzo zadowolona, ona przyjmuje prywatnie na Madalińskiego, niedaleko Jubilatu, a za wizytę z USG płacę 150 zł.

Asteria, dobrze, że urlop udany:-)

wiem, co mówicie, jesli chodzi o chłopców. Moja teściowa też tak strasznie chciała wnuczkę, bo jej córka ma już 2 synów i też niestety nie potrafiła ukryć rozczarowania, a ona jak coś palnie. siedzielismy w pizzerii jak mój mąż zadzwonił jej powiedzieć, a ja się potem normalnie rozbeczałam i nie moglam się uspokoić, tak mi przykro było. Teraz jeszcze nie znamy płci, ona mówi że też chłopak bo za ładnie wyglądam na dziewczynkę i że niby to dobrze, bo Mati będzie się miał z kim bawić.

Miłej niedzieli wszystkim!
 
u mnie w rodzinie to były same dziewczynki. Przerwałam tą passe z Nikosiem :) Moja siostra tylko córki by mogła mieć, moja mama tez woli dziewczynki wiem o tym...eh.
Ja chciałam drugiego chłopca potem dziewczynkę...ale to nie koncert życzeń ;-):-D będzie co ma być

ale jestem głodna. Czekam aż młody wstanie i maszerujemy na babciny rosołek mniami
 
U mnie jest tak, że wszyscy myślą, że będzie córeczka, nie ukrywam, że i ja bym chciała żeby tak było, natomiast jeśli będzie synek to tak samo będzie ogromna radość:) Najważniejsze żeby zdrowe było:) A dziś zauważyłam u siebie tą ciemną kreskę, do pępka:) Całkiem już wyraźna jest. Posiedziałam też chwilkę na słońcu ale zostałam skopana niemiłosiernie, więc chyba się dzidzi nie spodobało i przeniosłam się w cień:)
 
reklama
Jak ja Wam wszystkim zazdroszczę, też nie czuję jeszcze żadnych ruchów a to nie jest moja pierwsza ciąża i wydaje mi się że raczej bym rozpoznała ruchy :(
Ale jutro idę do lekarza i bedę mieć robione usg więc musze wytrzymać jeszcze trochę, ale się denerwuję..No a 1 września mam 2 usg prenatalne, nerwowe te 3 tyg bedą..
 
Do góry