reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dzien dobry z samego rana! jakos spac nie moge, M pojechal otworzyc sklep, potem jedziemy po mlodego na oboz.....pogoda znowu sie skiepscila :(
Ja zastanawiam sie nad cesarka, dwapoprzednie porody mialam sn, trwaly krotko bo od pierwszyvh boli po godzinie mialam z glowy, ale dlugo dochodzilam do siebie, bolalo, rwalo, szczypalo, nie mialam zadnych zapalen a i tak czulam sie fatalnie i teraz chetnie chciala bym bezbolesnie na szybko i juz. nie wiem jeszcze ale coraz czesciej chodzi mi po glowie cc....
 
Witam się

Witaj Asteria opowiadaj jak wakacje

Czesc Melissa. Ja miałam poród naturalny i mam nadzieję, że tak zostanie teraz.

Ja miałam wczoraj detox od BB. Wpadła kolezanka nazwoziła mi lektury. Cały dzień czytałam. W nocy spać nie mogłam a maluszek się rozkręcił :)))))co nie zmienia faktu ze 3 raz w tym tyg krwawiłam i jutro pojadę na IP jak znowu sie powtórzy.

Zapowiada się deszcz...bu..

AAA Dorotka u mnie wszyscy mówią no to teraz dziewuszka. Mnie to strasznie drazni.

pati oszczedz sobie cesarki jak mozesz. Dasz radkę :)

ja nie narzekałam na krocze. Dopiero jak wrocilam do domu zamiastp olezec biegalam z mlodym po schodach i mnie rwło dwa dni ale siostra mi dała koło porodowie i było ok a 5tyg po porodzie juz był sex :))) Tantum rosa mi pomagala bardzo. Jedna polozna mi kazała octeniseptem sie psikac raz sprobowalam i myslalam ze wylecę w powietrzę.

a co do gazu to ja nie miałam dostałam dolargan ale odjazd.
 
Ostatnia edycja:
witam w ten sliczny sloneczny dzien ;)

w zwiazku z tym, ze ja tez juz mam syna, to wszyscy nastawiaja sie, na to, ze bedzie corka. A mnie jest wszystko jedno- chcialam miec po prostu dziecko;-). Tez mnie to denerwuje, ale sie nie przejmuje.
 
Dzień dobry.
Ja się tylko melduję, narazie niestety cierpię na chroniczny brak czasu.....
W domu remont, ale już na półmetku... więc........
Narazie pozdraiwam.
I zmykam, aha............moja dzidzia już od kilku dni daje o sobie znać, najczęściej wieczorem i rankami :-))))
Bziaczki.
 
Dzień doberek .... piękny dzień się zapowiada, że aż miło :):):) zaraz idę z pieskiem po świeże bułeczki bo jestem potwornie głodna .... przyjemnego dnia Wam życzę....

Asteria
miło, że wróciłaś już na BB :)
 
A w Warszawie pochmurnie narazie. Zapowiadają deszcze wiec małżonek musi szybko wstawać na roboty ogrodowe, bo mamy zaległe.

Ja bym chciała urodzic normalnie. Kolezanka ostatnio rodziła...1,5 godz. Ból mówiła, że do przeżycia.
 
reklama
Witam, u nas pochmurnie ale ciepło. Już po śniadanku, zaraz idę kupić jakieś mięsko na obiad bo już wiem, że do niego zrobię ziemniaczki w plasterkach na patelni, mniam :-D Miłego dnia :)
Pozdrawiam
 
Do góry