reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam wszystkie styczniówki, :-)
Ja się odmeldowywuje na jakieś 10 dni, bedę odcięta od netu, Marciaa- ufaj lekarzowi, odpoczywaj i nie przejmuj się, koleżanka krwawiła prawie 8 m-cy i ma pięknęgo syna.
Mazia - super wieści, ja najchętniej podłączyłabym się do USG na stałe. :blink:
Mój mały człowiek jak nazwał ginekolog robiący USG 28 lipca został oszacowany na 180 g. niestety płci nie udało się określić - bąbel za bardzo sie wiercił.:shocked2:
 
ja jeszcze 13 dni i usg
wiesz co Vileyka moj brzusio bez rewelacji jednak jak zobaczyłam na zdjeciu wstawcie swoje pewnie sa pokazniejsze :)
adak dzieki takich info potrzebuje
 
Moja lekarka chciałą 2000pln. Powiedziałam, ze tyle nie mam i czy moze być mniej i się zgodziła.
OMG :szok: Ja z Mateuszem chodziłam prywatnie do ginki i ona sama na koniec ciąży umówiła się na konkretny termin, powiedziała, że akurat wtedy będzie na dyżurze i mi zrobi cesarkę, sama z siebie, nic nie musiałam płacić dodatkowo. Potem tylko na wizycie kontrolnej wręczyłam jej maleńką paczuszkę w ramach podziękowania.
Ja też się zbieram do zdjęcia brzucha ale ciągle mam aparat rozładowany i wcięło mi kabelek do ładowania :wściekła/y: Idę szukać.
Pozdrawiam
 
no więc nie dajcie się zrobić w maliny. A ode mnie co wizyta brała 160pln więc po podliczeniu można się poskładać nieźle.
Człowiek z drugą ciążą mądrzejszy...
 
hej dziewczyny, ja wstałam, jem swoje upragnione kanapki z pasztetem haha :)
powiem wam, że to takie drazniące nawet, kiedy klade sie spac o 24, a maluch dopiero zaczyna bzikowac w brzuchu ;D teraz kiedy nauczylam sie juz czuc ruchy to ciagle je odczuwam, cały dzień prawie ;>

Alka - a u Ciebie jak z tymi ruchami ? :*
 
no więc nie dajcie się zrobić w maliny. A ode mnie co wizyta brała 160pln więc po podliczeniu można się poskładać nieźle.
Człowiek z drugą ciążą mądrzejszy...
U mnie ponad 5 lat temu wizyta kosztowała 50zł. Teraz już 80zł ale każdy specjalista tyle kosztuje więc uważam, że to nie tak dużo.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Dziewczynki!
Ale naskrobałyście :)

Anastazja, wyrazy współczucia, pewnie byłaś zżyta z Ciocią...

Marciaa, leż i postaraj się nie stresować. Krwawienia najczęściej nie oznaczają nic złego - każdy lekarz Ci to powie, ja też nie raz to słyszałam na początku ciąży!

Mi udało się załatwić większość spotkań, resztę tak poprzestawiałam, żeby dzisiaj mieć czas dla siebie. Po trzech superintensywnych dniach potrzebuję odpoczynku. Nadrobiłam zaległości na BB i zaraz idę na plażę pod parasol z książeczką. Pogoda dzisiaj idealna dla mnie, chmurki delikatne zasłaniają słońce, chociaż ciepełko aż miło...

Trochę schizy złapałam ostatnio, czy z brzuchem wszystko w porządku... Wszyscy przed wyjazdem się dopytywali, czy nie boję się tak w ciąży lecieć... Co jest do cholerki, to nie prom kosmiczny, tylko zwykły samolot...
Poza tym przez ostatnie 3 dni ciągle byłam albo w aucie albo na nogach, a głowę miałam zajętą robotą i nie czułam łaskotania maleństwa... Przez to w nocy śniły mi się okropne rzeczy :( Ale dzisiaj jak posiedziałam sobie spokojnie od rana znowu czuję mrowienie w brzuszku. Więc wyłączam czarne myśli i zamierzam cieszyć się wakacyjnym klimatem chociaż dzisiaj. Jutro i pojutrze znowu praca.

Przesyłam trochę majorkańskiego słoneczka :) Buziaki!
 
Do góry