reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gabryś ruchów brak, tzn zapomniałam sobie spokojnie poleżeć i nacisnąć na brzusio :) a ludzik sam z siebie nie chce mnie posmyrać ;)

Pola no to odpoczywaj, baw się dobrze i nie przejmuj się docinkami innych na temat samolotu - przecież II trymestr to podobno najlepszy czas na podróże ..... ach zazdrościmy Ci tego słoneczka, przywieź nam trochę
 
reklama
Dzień dobry!

Branie koszmarnych kwot przez ginekologów za poród w państwowych szpitalach to już lekka przesada...:wściekła/y:

Ja chodzę prywatnie bo u nas na NFZ przyjmuje dwóch starszych ginekologów na emeryturze, nie praktykujących obecnie w szpitalu więc wolałam nie ryzykować... w dodatku że pierwsza moja ciąża była zagrożona do jej końca więc praktyka ginekologa położnika potrzebna.
Wizyta z usg kosztuje u niego 80 zł...Za pomoc przy porodzie pieniędzy nie kasuje.

A teraz trochę o wynikach wczorajszej wizyty: dzidzia szaleje waży 220 gram! niestety łożysko ułożone jest na ścianie przedniej i dotyka zrostów po ostatniej cesarce i ponieważ gin boi sie że może ono wrosnąć w zrost mam się oszczędzać, brać nospę i aplikować sobie luteinę dopochwową...
Oprócz tego dostałam skierowania na badanie krwi, moczu oraz na próbę obciążenia glukozą... i następna wizyta połączona z usg połówkowym 23 sierpnia :-)

Alka juz lepiej sie czujesz? co u Ciebie?

u nas straszna duchota dzisiaj i jak narazie słonecznie i bezdeszczowo...
 
tiramisu czy lepiej hmmm może i tak :) po prostu jakaś dziś nieogarnięta jestem, niewyspana, itp ... ale na szczęście nic złego się nie dzieje:) a poza tym wszystko ok, byle do 16 i do domku... hmmm chyba czas pomyśleć o L4 :)
 
Cześć Dziewczęsta
a czy lekarz przy wizycie Wam wogóle proponuje zwolnienie.
Ja to nawet jakbym chciała sobie poleniuchować, to nie wiem czy mi da. Wszystko na szczęscie u mnie wzorowo, wyniki też, lekarz i ja zadowolna z wizyt, wiec nie bardzo jest się do czego przyczepić. Po za tym brzucha mi nie widać.
Nie mówiąc o tym, że nic a nic nie czuję, żeby jakies małe mnie choć smyrnęło.
 
ja jestem na L4 od początku ciązy, mój gin u którego miałam in vitro nie daje zwolnień ale każdy inny na ciąże raczej da...

Alka L 4 dobry pomysł, wyspisz się, zrelaksujesz, będziesz miałą czas na spacery i szukanie wyprawki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OMG :szok: Ja z Mateuszem chodziłam prywatnie do ginki i ona sama na koniec ciąży umówiła się na konkretny termin, powiedziała, że akurat wtedy będzie na dyżurze i mi zrobi cesarkę, sama z siebie, nic nie musiałam płacić dodatkowo. Potem tylko na wizycie kontrolnej wręczyłam jej maleńką paczuszkę w ramach podziękowania.
U mnie było dokładnie tak samo, tylko kwiaty, zamiast paczuszki:-)

Marciaa, postaraj się nie denerwować, ale gdyby było gorzej to jedź na IP, stres gorszy niż dodatkowe USG. Najważniejsze, że Twój lekarz doświadczony i że masz zaufanie.

PolaNegri, odpoczywaj, ale Ci dobrze!

Mazia, tiramisu, gratulacje po wizytach

Megi, na pierwszą ciążę to jeszcze za wcześnie, żeby czuć ruchy, a i brzusio rośnie wolniej, ciesz się póki możesz:-) Mi ginka sama zaproponowała zwolnienie już w 3 miesiącu, w poprzedniej ciąży nie chciałam, pracowałam do końca 8 miesiąca, ale tak się teraz u mnie w pracy porobiło, że chętnie wzięłam (choć w piątek idę się z ZUSem użerać), więc może zapytaj...
 
Mój gin na każdej wizycie proponuje mi L4 ale ja doszłam do wniosku, że w chacie będę tylko żreć i łazić po sklepach wydając majątek :):) Mam lekką pracę, w której się nie przemęczam i nie stresuje dlatego do tej pory odmawiałam wywołując tym u niego niemałe zdziwienie :)
 
reklama
kto ma brzydka pogode, moge sie zamienic, bo mam juz dosc tego slonca

Pola, glupot nie sluchaj, milego lotu

tiramisu toc to duzo wazacy czlowieczek w brzuszku:tak: lipa z lozyskiem, ale nie mysl za duzo o tym, polowkowe mamy mniej wiecej w tym samym terminie.


nic mi sie nie chce
 
Do góry