reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja już po wizycie:) Z dzidzia wszystko porządku :-) wazy 20 dag;-)

ojej, super, to już Wam wagę podają :-D, ale 20 dkg to dużo, ja tyle sera zółtego na tydzień kupuję :-D

Masakra ceny Vileyka ! W Białym skad jestem za tyle jest poród w eleganckiej Klinice ze znieczuleniem i jedyneczka. Pytałas sie juz na inflanckiej? Jesli tak to ja juz nie będę. Myślę, że Twoj pomysł jest bardzo dobry i tez kogos takiego sobie poszukam;p co prawda wiecej znam pielegniarek niz poloznych ale moze kogos znaja ;D

dziewczyny a dlaczego chcecie brać położną, czy rzeczywiście te porody są takie dramatyczne, że trzeba płacić za dodatkową opiekę?
ja na razie o tym nie myślę, jadę pod koniec sierpnia do Belgii obczaić rynek położniczy :)
 
Hej kochane:-) Witam z samego rana:-)
Donia no ja sobie skojarzyłam z wędliną... No za 3 tygodnie mam iść znowu muszę wcześniej porobić badania co z tą moją anemią... To znowu zobaczę moją okruszkę:-) Już nie mogę się doczekać:=)
 
hej
mazia 200gram to juz duzy człowieczek :)))) super. Gratki

Ja znowu krawiłam rano. Szlag. Tak się zastanawiam czy siedzieć na dupie spokojnie i czekać do 18 sierpnia na wizyte u gina czy jechać na IP jak tak dalej pójdzie. Tylko ile można robić USG. Leżę plackiem i zero poprawy. Boje się o łożysko i w ogóle. Ehhhhhhhhhhh.......

Moja lekarka chciałą 2000pln. Powiedziałam, ze tyle nie mam i czy moze być mniej i się zgodziła.
 
Marciaa postaraj sie nie denerwować... wiem ze to trudne jak chodzi o swoje dziecko... ale musi być wszystko ok. a próbowałaś iść do innego lekarza co Ci powie przecież to nie jest normalne....
 
pisałam już ze dwóch lekarzy mnie w szpitalu badało i mój gin to już 3. Wierzę w mojego lekarza ma 20letnią praktykę i prowadzi nawet operacje. Ufam mu. Brzusio rośnie więc chyba ok jest. Tylko myślę odrazu czy z przepływami jest OK.
 
Mazia gratulacje malego-duzego czlowieczka :)
Marcia jest ok!!!! nie ma innej opcji, najwazniejsze, ze ufasz swojemu lekarzowi, nie nakrecaj sie, moze zadwon do niego i spytaj czy czekac, czy lepiej sprawdzic..... moze jego slowa Cie uspokoja... ja trzymam kciuki i przesylam pozytywne mysli!!!!!!
Chociaz sama sie troche martwie bo nie czuje ruchow, ale brzuch rosnie, wiec musi byc ok.....
Narazie mam zajecie moim szczeniaczkiem, ktory z dnia na dzien jest coraz bardziej slodki!!!!! A oczy ma takie proszace, ze nie mozna mu sie oprzec :)
 
pati wrzuć zdjęcie nowego domownika :) malenstwo zaraz sie obudzi to pokopie :)
Ja zaraz wkleję swój brzusio.

Mazia ciężko się nie denerwować. Mi to można gadać i gadać a ja i tak swoje. ODrazu czarny scenariusz.
Mój gin powiedział, ze nie mam panikować ze tylko jechać jak będą skrzepy i krew czerwona. No dobra to leże dalej. Nie dzownie dziś do niego bo wezmie mnie za wariatke.
 
reklama
Do góry