reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam !
Anastazja strasznie mi przykro:-(
Mazia i reszta dziewczyn czekamy na relacje z odwiedzin u lekarzy:-) będzie wszystko dobrze:-)

a co do kopniaczów to ja wczoraj tak czułam że hej... aż mi się dziwnie robiło i zasnąć nie mogłam:-)
a jak zjadłam cukierka czekoladowego to tak zaczęla dzidzia kopac az zobaczylam na brzuszku jak mi sie skora uwypukla i wraca do poprzedniego stanu i tak chyba z 5 razy i sie udpokoiloa pozniej miziala:-) niesamowite to wczoraj było:-) szkoda tylko że moj K. wzroku nie bardzo chciało się odlepić od laptopa i nie zdzyl:-(


ja planuje zakupy zaczac robic w pazdzierniku listopadzie okolo bo teraz jakos mi za wczesnie i chcemy wieksza kwote przeznaczyc na malucha wiec K. intensywnie pracuje:-)
ale umowilismy sie ze pierwsza rzecz kupimy po sierpniowej wizycie, bo nie wytrzymam az do pazdziernika bez kupienia chociaz jednej rzeczy mojemu sloneczku:-) oby tylko wszystko bylo dobrze.


Miłego dnia:-)
 
reklama
obiecalam sobie,e nie bede sie obzerac niepozytecznym jedzeniem, a tu co.... zjadam caly talerz frytek- sam tluszcz i weglowodany!

A co do zakupow dla bobasa, to mnie tez coraz bardziej korci. Po tym jak przeczytalam liste wyprawkowa, to stwierdzilam, ze wlasciwie moznaby bylo zaczac juz kompletowac rzeczy.Tyle tego jest!
 
hm, moze macie racje z ta położną.
A gdzie konkretnie mozna dowiedziec się o czymś takim? gdzie wynając taka panią i za ile?

Dziewczyny, maluszek tak bardzo uciska mi chyba pęcherz, że ciagle czuje sie jakby bardzo chcialo mi sie siku, i jakbym tam miala jakis spory kamien :p to uciązliwe, nie powiem.
 
Gabryś zorientuj się w swoim szpitalu czy można wynająć ichniejszą położną. w Warszawie jest to średnio 1500zl a Jeanette Kalyta (znana bo reklamowała coś tam) bierze 3tys :D
 
Hej Dziewczynki pisałyście coś o karmieniu - to ja opowiem, jak było u mnie:
Najpierw- -wiadomo nic nie leci a potem się zaczęło...
mały płakał z głodu a położne - każda co innego
Pierwsza: za małe brodawki - nic z tego nie będzie
Druga: Trzeba kupić natychmiast silikonowe kapturki. Mężuś latał po sklepach i przynosił, ja próbowałam ale mały tylko nałykał się powietrza, brzuszek go bolał i darł się z głodu to go panie dokarmiały sztucznym, czy tego chciałam, czy nie
Trzecia: dokarmiać sztucznym ale tylko specjalnym kubeczkiem
Czwarta: ściągnąć pokarm i nakarmić z butelki bo kubeczkiem to trzeba umieć i mogę dziecku zrobić krzywdę
znowu Trzecia: co panie robi!!! straci pani laktację bo dziecko będzie chciało tylko butelkę

W końcu przyszła pani z poradni laktacyjnej i mówi tak:
1. nie słuchać bzdur od położnych
2. każda mama ma idealne piersi dla swojego dziecka
3. dziecko ma prawidłową budowę noska i szczęki to znaczy, że jak ja chcę to wszystko się uda
4. spróbować innej pozycji - zaproponowała "spod pachy" i poszło jak z płatka
5. jeśli czuję jakikolwiek dyskomfort (o bólu nie może być mowy) to przystawić dziecko od nowa - do skutku
6. ma mieć w buzi brodawkę wraz z obwódką

EFEKT? moim zdaniem karmienie to najprzyjemniejsza rzecz na świecie:)))
 
Masakra ceny Vileyka ! W Białym skad jestem za tyle jest poród w eleganckiej Klinice ze znieczuleniem i jedyneczka. Pytałas sie juz na inflanckiej? Jesli tak to ja juz nie będę. Myślę, że Twoj pomysł jest bardzo dobry i tez kogos takiego sobie poszukam;p co prawda wiecej znam pielegniarek niz poloznych ale moze kogos znaja ;D
 
reklama
Do góry