reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja chciałam się pochwalić wczorajszym mega kopniakiem :D a wygięłam się w pół,coś cudownego :D wiem,że już wszystkie macie to za sobą ale u nas to pierwszy i nie zapomniany :D

nie wszystkie, nie wszystkie... ja jeszcze nic nie czuję :(:(:( a tak bym chciała ....

mazia ja się nie wypowiem, bo nie mam dzieci, więc nie wiem jak to jest, ale trzeba być dobrej myśli - zapytaj dziś lekarza będziesz spokojniejsza
 
reklama
No jak sobie nie zapomnę to zapytam bo ja to mam problemy z tym bo jak zobaczę dzidzię to zapominam o bożym świecie... Nawet zapłacić zapominam...
 
a ja myślałam że już większość ma to za sobą. takie smyrnięcia to czułam już wcześniej ale jakoś tak nie byłam pewna czy to na bank młody/a,a wczoraj...:) pewnie smakowała maluchowi bułeczka maślana
 
mazia jak zapominasz zapłacić to w sumie nie jest źle....


aninaaa a co do kopniaków to podobno wieloródki czują wcześniej przy kolejnej ciąży, więc mi pewnie przyjdzie jeszcze poczekać, ja nawet smyrnięć nie czuję jak marciaa
 
No mój lekarz przyjmuje od 15 no ale nie mam godziny ustalonej.... Wchodzisz jak przyjdziesz...
Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak że nie mam za dużych piersi i na razie to mi w ogóle nie urosły nie wiem czy wszystko ze mną ok. nie będę mieć problemów z karmieniem... co myślicie? ...

Nie będziesz, wszędzie piszą, że ilość pokarmu nie zależy od wielkości piersi. Mnie urosły, ale nie tak bardzo, skoro mieszczę się w swoje biustonosze. Poprzednio również a pokarm miałam:-)
 
hm, z tego co ja wiem, jeśli bede chciala by moj lekarz pojawił sie przy moim porodzie, ustalam to wczesniej z nim, oczywiscie płacąc mu za to, i on ma obowiązek rzucic wszystko i tam być, zadbac o to, by wszystko było okej..
i tak miałam zamiar zrobic, tym bardziej, ze moja mama czy tesciowa, tak robiły, wiec zastanawiał mnie temat połoznej.

Marcia - ja równiez miewam okropne bóle głowy, ale wtedy lekarz kazał mi pić bardzo mocną kawę + panadol, i bardzo mi to pomaga, az sama sie dziwilam, wiec moze spróbuj?


i tez miewam rózne dziwne mysli od czasu do czasu, ze sobei nie poradze, ze nie bede wystaczajaco dobra dla maluszka, że coś z nim jest nie tak itepe, wtedy dzwonie do mamy, i ona zawsze mi mówi, ze jestem głupia myslac tak, i że mam myslec pozytywnie dla dzidzi :D
dziś wstałam z ogromną chęcią zjedzenia kanapki z pasztetem, i musze sobei go kupic pozniej, bo nie wytrzymam ;D

Alka - a moze po prostu nei zdajesz sobie sprawy z tego, ze maluszek sie rusza, jak ja do wczoraj ;> wyobrazałam sobie, ze poczuje to gdzies w miejscu brzucha, ze bedzie wyrazne, czy cos, a to wcale nie jest tak.
Trzeba połozyć rękę na wysokości jajników, gdzies pośrodku, lekko przycisnąc, polozyc sie spokojnie i czekac, i moze wtedy uda Ci sie cos poczuć, bo ja robie to wlasnie w ten sposob. To takie łaskotanie, leciutko wyczuwalne. Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy, ze to wlasnie maluszek :) bo kopania to ja równiez jeszcze nie czuje :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gabrys ja mam lekkie bole i od święta kawy nie tknę jeszcze poza tym nie mam jakos ochotki :)

ja teraz tylko położną będę mieć. Miałam lekarza. To był wtorek i to był dzień jej dyżuru a ona wywaliła wielką kwotę. Kij jej w oko. Nie powinna brać kasy ode mnie. Uważajcie na to.
 
Do góry