reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

www.brioko.pl zobaczcie to :)

tirmamisu ja tez mam problemy powoli ze snem ale to normalka w ciazy :) i te sny głupkowate

A Ty jak się czujesz dzisiaj?

Ch_aga można wziąść pyralginę zamiast kolejnego paracetamolu... ona powinna pomóc... mój gin zezwala, a po porodzie też aplikują przeciwbólowo zastrzyki lub tabletki z pyralginy nawet przy karmieniu bejbusia....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anastazzja - przykro mi :(:(:(


Dzień dobry stycznióweczki.... Dziś miał być piękny dzień więc gdzie to słońce ??
Siedzę w pracy i zastanawiam się właśnie nad imieniem dla ludzika.... Jakoś żadne nie jest mi bliskie choć niby jakieś tam pomysły są.... W ogóle ciężko jest mi sobie wyobrazić, że taki mały brzdąc będzie w domu... Wystarany, wyczekiwany.... a ja się zastanawiam dziś czy się do niego przyzwyczaję, a przede wszystkim czy sobie poradzę - chore co ??
 
Cześć! Anastaazja wyrazy współczucia.

Młody dzisiaj od rana u dziadków a ja trochę sprzątam, trochę pogotuję, myślałam,że się też wyśpię, ale coś nie mogę. Jak się człowiek już przyzwyczai do rannego wstawania, no to cóż...

Miłego dnia!
 
Tiramisu dzięki dobrze :-) już jest o niebo lepiej. Plamie ale nie mocno - nie myślę o tym

Alka z czasem jak dzidzia będzie w domu to się poznacie. Ja się bałam zostać pierwszy tydzień z małym sama ale w sumie niepotrzebnie :-)
Za to teraz mi się wszyscy pytają czy się boję jak to będzie z dwójką. W ogóle nie mam obaw :-) Będzie wesoło i dużo roboty ale fajnie :)

własnie zmierzyłam sobie ciśnienie z ciekawości i mam 120/78 a puls 112. Tez tak sie Wam zdarza...czytam i czytam i niby normalne ze jest podwyzszone ale zawsze ALE:p
 
Ostatnia edycja:
Anastazja bardzo mi przykro :(
ja wlasnie wstalam zjadlam i uciekam na zakupki....a tak pozatym wkrecil mi sie jakis film ze cos nie tak z dzidzia wrrr jak ja tego nie lubie.
 
Hej kochane:) Ja zazdroszczę tym co mają apetyt... ja większość jedzenia wciskam na siłę do siebie boję się czy bejbi ma z czego rosnąć....
Ja też mam dziś wizytę u lekarza i usg:)
Anastazzja Przykro mi musiałaś być z nią już związana a do tego samej ją znaleźć... przykre... Trzymaj się...
Alka Ja też mam takie obawy czy sobie dam radę...

Dziewczyny a mam pytanie urosły wam już piersi (dużo)?
 
Ostatnia edycja:
mazia ja tez tak jem bo jem i slinka na nic nie cieknie no jedynie poza rybą w occie ktorej się boję zjeść

malutka jak poczujesz ruchy to nie bedziesz sobie wkręcac. Złe myśli na bok < i kto to mowi he he>

idącym dziś do lekarza powodzonka i trzymam &!
 
No mój lekarz przyjmuje od 15 no ale nie mam godziny ustalonej.... Wchodzisz jak przyjdziesz...
Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak że nie mam za dużych piersi i na razie to mi w ogóle nie urosły nie wiem czy wszystko ze mną ok. nie będę mieć problemów z karmieniem... co myślicie? ...
 
reklama
oj a Wy już na nogach :p my dopiero się zwlekłysmy :D

a ja chciałam się pochwalić wczorajszym mega kopniakiem :D a wygięłam się w pół,coś cudownego :D wiem,że już wszystkie macie to za sobą ale u nas to pierwszy i nie zapomniany :D
 
Do góry