reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

cześć dziewczyny...nie było mnie na weekend, bo pojechałam na domek...dziś wróciłam, bo byłam umówiona z moją ciocią (ta starsza Pani, którą się opiekowałam) i niestety znalazłam ciocię martwą na podłodze..także nie nadrobię Was i nie wiem kiedy się pojawię...bo ona nie miała żadnej rodziny..a ktoś zorganizować jej pogrzeb musi, więc z rana jadę załatwiać sprawy wszystkie...:(

[*] Przykro mi bardzo... Trzymaj się mocno!
 
reklama
Anastazzja, przykro bardzo.
Swoją drogą - musisz być jedną z tych cudownych kobiet, które mają podejście do starszych ludzi i potrafią się nimi zaopiekować. Nie wiem, na ile Ciocia potrzebowała opieki, ale ja mam przed oczami obraz od razu mojego śp Dziadzia, który leżał w szpitalu pod koniec swojego życia i obraz tych wszystkich Pań, które zasuwały z uśmiechem na twarzy na oddziale. Podziwiam to. Sama nie wiem czy bym udźwignęła taki obraz codziennie przed oczami. A Panie te - uśmiechnięte, zawsze chętne do pomocy i rozmowy ze starszymi ludźmi.

Tiramisu - co ty tak wcześnie robisz na internecie????

Oświadczam, iż wczoraj zakupiłam igły, rozpruwacz, szpilki i agrafki. Brak nici i materiałów - polowań dzień 2 :)
 
witam w ten sloneczny dzien (przynajmniej u mnie ;-))
Anastazja- wyrazy wspolczucia- trzymaj sie

jej a ja juz myslalam ze tylko ja cos ciagle miele hihi ale to my wszytskie tak :p:-p ja jestem malutka wiec u mnie to problem bo jeszcze troche i bede sie turlac :D
Ja tez do wysokich nie naleze i boje sie ze jak przytyje zbyt duzo, to potem bedzie problem ( a wiadomo, ze po 30tce to gorzej zrzucic zbedne kilogramy)
A czy moze ktoras z Was zakupila sobie tzw. pamietnik ciazy? widzialam ostatnio na stronie empiku i tak sobie pomyslalam, ze fajna pamiatka moze byc. Ale nie wiem jak to wyglada w srodku.
 
Witam wszystkie Styczniówki,
Ja niestety wstać musiałam, choć nie było to łatwe.
Tkwie od 8 na posterunku w pracy... motywacja zerowa...

A czy moze ktoras z Was zakupila sobie tzw. pamietnik ciazy?

Ja osobiście takiego pamiętnika jeszcze nie zakupiłam, ale znam je, bo taki posiadam mój bratanek. Po kolej nanosi się tam ważne daty związane z ciążą. Po pierwsze kim są rodzice i wkleja ich zdjęcia, dziadkowie, kiedy dowiedziałaś się o ciaży, jak zareagowałaś, kiedy pierwszy kopniak, wlejasz zdjęcia z USG. Oczywiście rodzajów takich pamiętkników jest dużo, tak więc i ich zawartośc się różni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja widziałam ostatnio taki pamiętnik, ale stwierdziłam, że jakbym była w 5 tygodniu to bym kupiła a tak, w 16 to juz mi sie nie chce wypełniać 10 tyg wstecz. Ale na pewno kupimy dla malucha taki pamiętnik. Tam się uzupełnia te pierdółki wszystkie.
 
Witam

Styczniówki jeszcze dosypiaja? :-)

widocznie :)

a ja ostatnio cierpię na bezsenność; obudzę się koło pierwszej i nie mogę spać... albo jak usnę to budzę się mokra po koszmarnym śnie..
dzisiaj wieczorkiem mam wizytę u gina to podpytam czy cosik na wyciszenie można brać...

u nas dzisiaj nie pada i strasznie duszno jest... ciekawe czy to cisza przed burzą...

udanego spokojnego dzionka :)
 
reklama
Witajcie
Anastazja bardzo mi przykro :(
U mnie dziś drugi dzień bólu głowy, znów wzięłam paracetamol ale na razie żadnej poprawy :( Idę troszkę poleżeć :(
Pozdrawiam
 
Do góry