reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaaa, jakoś trzeba to zaakceptować. Każda z nas by chciała, żeby ciąża była książkowa, ale przecież wiemy jak jest... Czasem trzeba zrobić nieplanowany nalot na ip. Pójdź dla dobra maluszka! Najważniejsze, że ostatnie krwawienia nie zagrażały dziecku, pewnie tym razem też tak jest, ale będziesz spokojniejsza, jak się upewnisz. Energię pozytywną ślę 2u :)
 
Marciaa wszystko będzie dobrze, tylko dla swojego spokoju upewnij się wizytą u lekarza, próbuj się skontaktować z nim do skutku. Trzymam kciuki za pozytywne wieści.
 
Ewelina...powiem Ci, że moim zdaniem to nie ma różnicy, bo przecież jak chłopak to faktycznie w ciążę nie zajdzie, ale przecież to nie zwalnia go z odpowiedzialności:) więc mi to tam bez różnicy:) a powiem Ci, że mnie to przeraża...moje towarzystwo nigdy nie grało nawet w butelkę:p chociaż laski w gimnazjum się całowały...i to często na oczach facetów...ale u mnie w gimnazjum dresiarnia była straszna...a metali było tylko parę:p i trzymaliście się razem:p

Marciaa..jedź szybko na izbę! 3mam kciuki!!:)
 
reklama
Ewelina...powiem Ci, że moim zdaniem to nie ma różnicy, bo przecież jak chłopak to faktycznie w ciążę nie zajdzie, ale przecież to nie zwalnia go z odpowiedzialności:) więc mi to tam bez różnicy:) a powiem Ci, że mnie to przeraża...moje towarzystwo nigdy nie grało nawet w butelkę:p chociaż laski w gimnazjum się całowały...i to często na oczach facetów...ale u mnie w gimnazjum dresiarnia była straszna...a metali było tylko parę:p i trzymaliście się razem:p
:)
ja to w ogólę troszkę starsza jestem i w moich czasach, jak dziewczyna w ostatniej klasie liceum była w ciaży, to każdy patrzyła na nia jak na puszczalską;-)
a co do odp chłopiec bedzie odpowiedzialny, owszem, ale to dziewczyna w wieku 13 lat moze urodzić dziecko i nawet szkoły tak szybko nie skończy...
 
Do góry