reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Alka to zazdroszcze pracy :))))
Marcia dzieki za linki, kiedys bylam w temacie, teraz trzeba na nowo sie wtopic ;)
Tiramisu opis Twojego poranka zabrzmial tak sielankowo.... az milo sie zrobilo, ja tez tak zaczynam ten dzien, tylko bez kawki :)

uwielbiam te angielska firme
jaba16 Pajace śpiochy 0-3 Early Days MIX KOLORÓW (1716838339) - Aukcje internetowe Allegro
a polecam tez firme mothercare!!!!
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
rewelacyjna jakosc sliczne wzory!!!!!
podobają mi się tez tej firmy, zresztą jak wszystkie ubranka dla dzieci
 
reklama
Witam się:) Ale sobie zajęcie znalazłam, wyszukałam swoje stare nagrania Fasolki, Majka Jeżowska, Kukulska dla dzieci:) Łezka się w oku zakręciła, dobrze, że mi się to zachowało, może moje dziecko będzie chciało posłuchać, a może mu się nawet to spodoba:) Jak ja już bym chciała żeby był styczeń!
 
Anastazzja ojjj to współczuje! tym bardziej że będziesz już duży brzusio! Pamiętaj żeby się nie przemęczać :-)

Martha_83 tylko pamiętaj o zdejmowaniu od razu jak wyjdziesz majtek, nie mogą schnąć na Tobie i sprawdź czy ten basen jest bezpieczny pod względem bakteryjnym!
ps. z tego względu że mieszkam w ciepłym kraju tak lekarz kazał postępować jeżeli chodzi o kąpanie się w miejscach publicznych :-)

malutkans ale Ci dobrze!!! ja od początku ciąży źle sypiam ;-( i to jest najprawdopodobniej spowodowane że u mnie jest bardzo gorąco! przed ciąża kochałam słońce! ale teraz Cię rozumiem!! w ciągu dnia w ogóle nie wychodzę na dwór bo bym padła od razu.. a to wszystko dlatego że my kobiety z brzuszkami odczuwamy 2razy bardziej tem. powietrza.. może przynajmniej nie będziemy marznąć w zimę hihihi :p
 
Cześć dziewczynki. Popieram Ewelinę, można wstawiać wartościowe linki w temacie zakupów w wątku wyprawkowym, bo inaczej będzie je trudno znaleźć jak już przyjdzie do zakupów.
A propos zakupów, zafundowałam sobie poranek w Rossmannie - jak zawsze: weszłam po 3 rzeczy, a wyszłam z całą siatą.

Fazerkamm, a czy to samo dotyczy kąpieli w ciepłym morzu??? Będę mieć wolne pół niedzieli i sobotę na Majorce i chciałam choć na chwilę na plażę. Sprawiłam sobie strój jednoczęściowy i przyznam szczerze, że jak mam po każdym pluskanku w wodzie ściągać go z tyłka i suszyć/zmieniać na nowy, to jakoś tego nie widzę... :( Rozmawiałam z moją lekarką o wyjeździe i w sumie mówiła tylko, żeby się nie przemęczać i nie smażyć na słońcu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry