reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Chodząc na basen możemy się poczuć jak nasze rybki które pływają w naszych brzuszkach :):):)
Długo czytałam na necie czy chodzić czy nie chodzić ... ale zdecydowałam zapytać się swojego lekarza ... I jak najbardziej się ruszać a w wodzie to już wogóle rewelka :):):)
 
reklama
witajcie:)

u nas dzisiaj na razie bez deszczu i ze słoneczkiem wyglądającym zza chmur :-)

aż żyć się chce :-)

a jesli chodzi o basen to będę z młodym chodzic od września ja na zorganizowane zajęcia dla brzuszatek; a młody na naukę pływania :-)
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim mamusiom
Basen fajna sprawa!
Ja tez myslalam o basenie (ale dla ciezarnych ) albo o jodze dla ciezarnych. Joge polecaja od 25 tyg. ciazy. Musze jeszcze pomyslec co wybiore.
 
Cześć dziewczyny :-)

Piszę do Was pierwszy raz. Udzielam się troszkę na forum grudniowym bo z każdego usg termin porodu wychodzi na grudzien. Lekarz wyliczył mi termin na 2 stycznia.

Dzisiaj mam wizytę i gin na 15. Baaardzo się stresuję!!!
 
Witam Was Mamuśki z rana:)

ja dziś zaczynam II trymestr i szaleję ze szczęścia:D:D nawet sprzątanie mieszkania nie wydaje mi się takie straszne:D:D

Tiramisu:) zazdroszczę Ci tego słoneczka..

Fazerkamm:) hehe..to dobrze masz mnie czeka przeprowadzka w grudniu/styczniu:p i cieszę się na nią, chociaż przeraża mnie to pakowanie i rozpakowywanie:p

Asteria..aqua aerobic...kurczę..muszę poszukać u siebie w mieści:p a Ty chodzisz na taki specjalny dla ciężarówek???:)
 
Witajcie, ja nie przepadam za basenem więc pozostaje mi tylko siedzenie w domu i tycie :zawstydzona/y: Dziś jest trochę cieplej, nie ma słońca ale nie pada więc w ramach sportu pójdę z synkiem na plac zabaw ;-)
Pozdrawiam
 
dzien dobry :):) Nareszcie sie wyspalam !!!!!!!! coz za piekne uczucie :laugh2: wy tez tak macie ze jak jest bardzo cieplo to was boli glowa i jest slabo w glowie sie kreci... bo dla mnie slonce to katorga...
 
reklama
Do góry