reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

całe szczęście ja na początku stycznia przeprowadziłam się do nowego mieszkania, także wszystko jest ładnie ogarnięte :-) zapewne i tak za niedługo i ja zacznę sprzątać po szafkach.. koło bodajże 7miesiąca kobieta przygotowuje mieszkanie dla Niemowlęcia, sprząta itp. podobno to ma każda kobieta ;-)
 
reklama
Witam:-p

I jak się czujecie stycznióweczki??

Asteria podejrzałam wypawke Twoją, znaczy nie wiem czy Twoją widziałam, że zapozyczone:-p
Ja bym sie bała maluchowi wsadzać patyczki do uszu. Luśka ma ponad rok i dalej się boje;-p
Uszy czyścimy w trakcie kompieli:-)

A ja chyba zaczynam od stycznia staranka:-p, Zobaczymy:-)
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania:-D
I lece Mojemu A. kawke robić:-p
 
Hej Ania!!!
Fajnie że do nas zaglądasz :) Chyba mogę powiedzieć za większość styczniówek, że mamy swoje ups and downs... ale wszystkie nie możemy się doczekać stycznia!

Aniu, trzymam kciuki mocno za Was :) Niech się to Wasze wybredne dosyć dziecię zdecyduje wreszcie na jakiś termin i zagnieździ w brzuszku jak trzeba... przecież w końcu i tak pojawić się musi :-)
 
ogólnie to się dobrze czuje, ale u mnie jest cholernie gorąco!! i to bardzo mnie męczy :-( za niedługo będę się wybierała do lekarza dać mu wyniki.. mam nadzieje że wszystko w porzadku.. :-)
pozdrawiam
 
Fazerkamm, a co Cię rzuciło do Aten??? Ja mam meeega sentyment do Grecji. Mieszkałam tam w sumie ponad rok, na Krecie poznałam mojego M., w podróż poślubną wybraliśmy się na Cyklady, no i teraz bywamy dość często - M. 4-5 razy do roku, a ja przynajmniej raz na rok staram się z nim... Tylko w tym roku jakoś się chyba nie złoży... :(
 
PolaNegri śmieszna historia ;-) przez internet poznałam swojego obecnego męża a było to jakieś 6 lat temu :-) wtedy przyjechałam go odwiedzić no i tak zostałam do dziś :) Grecja ładniutki kraj :)
 
Witam stycznióweczki :):) I jak tam się czujecie?
Trochę mnie nie było, małe problemy z netem ... ech...

W tym tygodniu zaczęłam chodzić na aqua aerobic, dziewczynki naprawdę polecam :):) Przynajmniej trochę kręgosłup mniej boli .:)
Fakt że większość ćwiczeń nie możemy robić, ale zabawa jest no i trochę ruchu :)
 
reklama
Asteria podejrzałam wypawke Twoją, znaczy nie wiem czy Twoją widziałam, że zapozyczone:-p
Ja bym sie bała maluchowi wsadzać patyczki do uszu. Luśka ma ponad rok i dalej się boje;-p
Uszy czyścimy w trakcie kompieli:-)



sa takie specjalne dla niemowlat i takim wstrzymywaczem z waty ze dalej nie wsadzisz:p

W tym tygodniu zaczęłam chodzić na aqua aerobic, dziewczynki naprawdę polecam :):) Przynajmniej trochę kręgosłup mniej boli .:)
Fakt że większość ćwiczeń nie możemy robić, ale zabawa jest no i trochę ruchu :)

Ja chodze równiez i tez polecam:)


hehe, to nie tylko ja poznalam swojego chlopa przez neta:)
 
Do góry