reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
sarat ja właśnie wróciłam ze słonecznego weekendu i na kajaczku pływałam i w jeziorku ehh, jak ja nie lubię powrotów
a co do opalania, brzuszek rzeczywiście lepiej zasłonić, a reszta to wedle samopoczucia, może Ci być słabo, ale maluszkowi nie zaszkodzi. Oczywiście nie ma co leżeć pół dnia bo i fasolce zrobi się gorąco po pewnym czasie a po co jej taki dyskomfort.
Aha i jeszcze miałam Wam powiedziec, że dla mnie obrzydliwe są gołe brzuchate jak paradują po plaży. Brzuchy takie nadęte, żylaste, sine a feee
ja teraz kupiłam sobie taką bluzeczkę i normalne galoty od stroju
 
Witam się poniedziałkowo.
Ależ tu pustki...ale nie dziwię się, pogoda koszmarna, wykańcza!
Wczoraj dzionek spędzony na polku z rodzinką. Dziś w planach sprzątanie, ale ciężko to widzę.
Narazie zmykam na śniadanko, bo mnie ssie w żołądku! Miłego dnia!!!
 
sarat troszke mozesz sie poopalac. Mnie lekarz nie kazal przesadzać ja i tam zawsze jak sie opalam to kladę na brzuch pareo albo jakąs koszulkę. Opalam się po 15 minut i do cienia. Albo idę na spacerek jakiś.
Ja lubię gołe brzucholki na plaży :-) żylaste to mialam cycuchy w 1 ciąży ;-)

widac ze po weekendzie bo piszecie :)
ja od rana bylam na pobraniu krwi i wszystko w 1 dzien o dziwo. Zmienilam lekarza i przepisalam sie na swoja wiochę :))
 
hej wam :) a ja jak narazie tylko czytam co piszecie i siedze cichutko bo u mnie nic ciekawego 13 tydz sie zaczal :) i jakos czas leci.... za tydzien kontrola....no i praca. dzisz szef powiedzial ze lepiej by bylo jakbym poszla jud do konca na zwolnienie.. dal mi lekko do zrozumienia ze nie ma ze mnie pozytku ale coz ja moge na to...zobaczymy czy dostane to zwolnienie to zalezy od lekarza a moj nie zabardzoo che dawac...ogolem ostatnio sie strasznie wyciszylam przestalamm byc taka nerwowa no i jakby wiecej sily mam :-) ale mdlosci nekaja dalej ...
 
reklama
Witam,
Mój brzuszek też zaczyna być pokaźny, co prawda do pracy jeżdżę samochodem, ale niektórzy w pracy już się domyślili.
Jutro idę na kontrolę ginekologiczną i odbiór testu Pappa. Co do testu nie chcieli gadać na telefon więc sie trochę denerwuję. :confused:
Dziś ledwo zipię z tej duchoty i czekam na burzę. :sorry2:
Trzymajcie się i dbajcie o siebie.
 
Do góry