reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
widocznie jestes wysoka i zgrabna, bo ja mam takie nogi, ze wole je w spodnie chowac w ciazy:-D


hahaha dobre zgrabna :O...modelka nie jestem ale wybieram tuniczki tak przed kolano jakies wysokie butki i gra gitara :)
mam szerokie biodra i brzydkie uda wiec w psodniach zle sie czuję ;)

Anisia fajnie. Mi brak jakiś wypadów teraz. Mieszkamy pod Poznaniem. W kinie bylam 2 razy i raz na imprezie po urodzeniu malego. Co pawda jakoś nie mialam chęci na wypady ale teraz wolimy imprezki w domu co nie zmienia faktu ze bym gdzies sobie poszalala :) Teraz zostaly mi spotkania mamus z BB- super sprawa:)
 
dzień dobry Dziewczynki;)

musiałam jakoś nadrobić moją kilkudniową nieobecność..jestem teraz zalatana z powodu przeprowadzki...dziś robię wielkie pranie, bo prawdopodobnie dzisiaj przeprowadzka, więc muszę miec wszystkie ciuszki czyste.

Mam nadzieję, że u Was równie słonecznie jak u mnie;-)

pozdrawiam;-)
 
również dzień doberek:)

Ja niedawno wstałam z łóżka, bo o 10 to ledwo głowę podniosłam :(
a teraz gotuję ziemniaczki, mój drugi obiad od 2 miesięcy taki porządniejszy.
Mam nadzieję, że zjem bez żadnych sensacji:)


U mnie słonecznie, aż za bardzo.

Dużo słoneczka życzę i miłego dzionka kobitki :):)
 
no wlasnie, Anisia jak sie dobrze czujesz o korzystaj z zycia, potem przez chwile to nawet na frytki ciezko bedzie wyskoczyc o koncercie nie wspominajac;-)

hahaha dobre zgrabna :O...modelka nie jestem ale wybieram tuniczki tak przed kolano jakies wysokie butki i gra gitara :)
mam szerokie biodra i brzydkie uda wiec w psodniach zle sie czuję ;)

Anisia fajnie. Mi brak jakiś wypadów teraz. Mieszkamy pod Poznaniem. W kinie bylam 2 razy i raz na imprezie po urodzeniu malego. Co pawda jakoś nie mialam chęci na wypady ale teraz wolimy imprezki w domu co nie zmienia faktu ze bym gdzies sobie poszalala :) Teraz zostaly mi spotkania mamus z BB- super sprawa:)

No co Wy, Dziewczyny nie straszcie pozostałych;-) Ja byłam na kilku imprezach, usypiamy malutka, siostra przychodzi na noc a my lecimy. Jak wracamy to młoda dalej śpi i nawet nie zauważa ze mamy i taty nie było. To samo z kinem czy teatrem. Na koncerty blusowe chodzimy z Lidusiakiem bo młoda uwielbia- tylko miejsce zajmujemy gdzieś dalej żeby jej nad uchem nie dudniło. Lidka tańczy, śpiewa i bije brawo. A do kawiarni czy restauracji wybieramy się zazwyczaj we trójkę- albo jak Lidusiak ma porę drzemki albo zabieramy ze sobą ulubione zabawki. Naprawdę nie jest tak źle:-)
Witam ze Słonecznych Suwałk, już siedzimy u rodziców, chodzimy na długie spacerki i buszujemy w basenie
Maluszek w brzuszku tez chyba ma się dobrze- minęły mi mdłości więc teraz tylko cieszyć się ciążą. Mam tylko problemy z wyjściami do kościoła. To samo miałam z Lidką w ciązy- nagle nic nie widze i tracę przytomność. A myślałam ze tym razem będzie lepiej. Podejrzewam że to moje niskie ciśnienie daje o sobie znać- może spróbuje kawki przed wyjsciem....
Jak tam Wasze brzuszki? Któraś jeszcze czuje bąbelki?
 
Joł laseczki ;D
Dzięki Vileyka za troskę ;D
Jakoś odłapałam formę i rzuciłam się w wir zajęc. Rzeczywiscie drugi trymestr jest lzejszy. Ani tak nie muli ani nie mdli i nawet robić coś się chce.
odkryłam lumpki i jestem posiadaczka fury ubran ciazowych za laczna kwote moze 70 moze 80 zł. Geniusz wymyślil lumepksy.
Ale zaczynam się czuc jak orka albo walec. Wielka ociężała i nieatrakcyjna. W pracy gapia mi sie na cycki. Nie mieszczą się w E juz a były C. To już przegięcie. Zupełnie niestosowne. Pozdrawiam cieplutko wszystkie i zycze miłego dnia ;DDD
 
ja tam nikogo nie straszę. Ja przeszłam przemianę z imprezowiczki na domowniczkę ale bez przesady. Wszędzie zabieramy mlodego. Nie lubię siedzieć na miejscu. Jedynie chodzi mi o wieczorne wypady. Jakoś mi się odechciało. Teraz mamy etap nie chodzenia do knajp bo moje dziecko zwiedza wszystkie stoliki i szybko mu sie nudzi :-)

Ja kolejny dzien bez plamien. Wyniki krwi takie sobie. Cos mi monocyty spadlyi drastycznie tsh stad te kolotania serca mamy winowajcę. Mocz glukoza i reszta wporzasiu
 
livastrid- wydaje mi się ze to zależy od mamy i dziecka. Lidka była spokojnym noworodkiem- wieczorami miała kolki ale w ciągu dnia to był aniołek więc nie musiałam odsypiać- jestem przyzwyczajona do siedzenia po nocach. A dwa ze ze mnie nigdy nie był imprezowicz więc i wielkiej zmiany nie odczułam:-D Ot, cały sekret. Ale fakt że większość mam musi ta zarwana noc odespać, nie zaprzeczę:tak:
Marcia- super ze wyniki w miarę. Oby codziennie takie wieści
Oceanica- oj tam oj tam. Zazdroszczą pewnie;-) A drugiej połówce się podobasz? Mąż/ chłopak to najlepszy lek na kompleksy- nosek do góry
 
reklama
Nie zachwyca się specjalnie ale i nie narzeka ;D. Tak jakby w ogole nie zauwazal. Kaze mi tylko dobrze dobierac staniki zeby potem nie miec uszu jamnika?!Bo mowi ze z cyckami do kolen srednio bede sie sobie podobac.

Jak myślicie kiedy czas na pierwsze ruchy? Bo nie wiem czy to jelitka czy to juz to ? ;D
 
Do góry