reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Asteria sale kamerzyste fotografa mamy. Na oku mam barmana i oprawe do kosciola. Czas sie za dekoratorki wziac :)

:-D a ja w lesie:-D


ale za to kolacje mam:)
IMAG0264.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdobry dziewczynki.
U nas w nocy trochę popadało, więc dziś już jest czym oddychać.
Mam nadzieję że dziś na jakiś spacerek się wybiorę. Pozdrawiam, i życzę miłej niedzieli!
 
reklama
Anisia84 Ja tez 13stego ide na wesele :p kieckę juz mam :p ale juz teraz czuje się w niej jak "uwolnic orkę" :p

Dziewczęta, co wiecie o oplaniu na sloneczku w ciązy?? Jezdze z moim M. nad jeziorko i nie opalam sie specjalnie, ale jak leze po kapieli to sloneczko samo mnie chwyta. Brzusio zaslaniam bluzeczką, ale nie wiem czy mozna w ogole sie opalac? nawet gdy się przykryje brzusio?
 
Ostatnia edycja:
Do góry