reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Byłam wieczorkiem w Certusie na EKG bo mi sie niedobrze zrobiło. Wszystko jednak nerwy. EKG dobre. Dostalam isoptin i relanium na wyciszenie. W sumie sie ciesze bo nie daje rady z myslami.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.
jeden dzień mnie nie było, a wy naskrobałyście tyle że szok!
Marciaa odpoczywaj, nie myśl o złych żeczach, na pewno wszystko będzie dobrze! A Tatuś z synkiem się świetnie dogadają i poradzą. Ty się niczym nie przejmuj. Ja też biorę duphaston, ale 2x1.

Ja sprzedałam wczoraj młodego i teraz mi strasznie pusto w domu, coś sobie nie mogę miejsca znaleźć.
pozdrawiam wszystkie mamusie. Zmykam do sklepu na male zakupy!
 
Witajcie dziewczynki! NIe za często piszę na forum ostatnio ale mam małe urwanie głowy:-) Dziś fajny dzionek się zapowiada, bo idę sobie z mamą do sąsiadki i jej córki na zupkę z botwinki. Ponoć bardzo dobrą robi i chciała żebyśmy wpadły:-) A ja tego nigdy nie jadłam, bo u mnie w domu w ogóle botwiny się nie kupuje. Kupiłam kolejne spodnie z pasem tym razem rybaczki, naprawdę wygodne są, nie wiem co bym bez tych portek zrobiła:-) 13 sierpnia mam wesele u siostry mojego D. nie mam bladego pojęcia jak się ubrać, kieckę kupię dopiero jakieś 2 tyg. przed weselem bo inaczej się pewnie nie zmieszczę:-) A swoją drogą pytanie do dziewczyn które już są mamami: bawiłyście się na weselu w ciąży? Moja matka mówi żebym najlepiej wcale nie tańczyła albo tylko ciut, ciut, bo to niezdrowo:-) Sądzę, że przesadza ale chętnie poznam wasze zdanie kochane. Miłego sobotniego popołudnia życzę wszystkim!
 
No to fajnie:) Cieszę się bardzo, bo ja okropnie nie lubię siedzeć tak bezczynnie, a jeszcze na weselu to co by mi zostało, usiąść za stołem i jeść tylko:-) A tak to się pobawię.
 
Czesc laseczki, jak mija wam weekendos?
bo u mnie "cudownie". Nudno, ze hej. Chwile posiedzialam na tarasie bo gosci mamy ale juz leze.
Plamie cały dzien. W nocy znowu krawilam ale lekko. Jak dzis znow sie powtorzy to jade znowu do szpitala:angry:

Asteria slubujecie tydzien po nas :) Masz juz sukienke upatrzona i reszte????

my mamy isc na wesele 30 wrzesnia. No ciekawe czy sie dokulam. Chcialabym isc bo lubie takie imprezki :))
 
Asteria slubujecie tydzien po nas :) Masz juz sukienke upatrzona i reszte????

my nawet jeszcze lokalu nie mamy upatrzonego po czekamy az sie cos w praca mojego Ł wyjasni czy robimy obiad czy wesele;P

A sukienki ogladam ale napewno nie bede kupowac - ja chce szyc;) duzo taniej mi to wyjdzie;P bo moja wymażona to wydatek 4000 bez dodatków a tak naprawde jest bardzo prosta bez zadnych wydziwiatych rzeczy;P a jak u was przygotowania?
 
reklama
ja tam chodziłam na imprezki i tańczyłam.
myślę ze każda z nas sama wie najlepiej ile może tańczyć. jak poczujesz ze przesadzasz to pójdziesz posiedzieć. no ja bym nie walczyła o tytuł miss parkietu ale boki powyginać zawsze można :)
 
Do góry