reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Chyba faktycznie musisz wyluzować. Mnie doktór kazała nie dźwigać więcej niż 3 kilo. Tak więc kupuje tylko doraźnie drobne rzeczy. Zakupy większe robię tylko z mężem. Trochę żałuje poszła bym na te usg 3D za free (info od Vileyki) ale akurat ma wizytę u teściów.
 
reklama
kurczę a ja tak po calym dniu biegania z mlodym czuje dziwne napiecie w podbrzuszu. Za duzo sie nadzwigalam mlodego a juz 12kg waży.
ja tez tak mam jak sie nalatam z małym. moj 15kg.
jak cos to no spa wez. w ciąży można brać. a zawsze złagodzi trochę napięcie.
adak4 3 kg? to ja z domu bym w ogóle nie wyszła :-) bo zabrać ze sobą śmieci torebkę z piciem jedzeniem dla synka i do tego albo samochód pchacz albo torbę zabawek do piachu. a wracam jeszcze dodatkowo z torba zakupów. dobrze chodź mój dziec sam wchodzi i zachodzi z 3 pietra.
 
Asteria przepadaj dokladnie oczy, to nie zarty!!! a co do migren to moze jednak cisnienie???? napiecie, troche nerwow, przemeczenie..... trzymaj sie :*
Witam nowe mamusie i zobaczycie wszystko sie samo ulozy, dzidzia to cudowny dar!!!!!!
Vilejka dzieki za link, ja moze sie wybiore, interesuje mnie sprawa krwi pepowinowej a czuje sie nie do informowana i moze uda sie skorzystac z 3D ;)
Marciaa zacznij sie oszczedzac!!!!! nie wolno Ci dzwigac, wiem, ze to nie latwo zrobic przy maluchu ale uwazaj na siebie!!!!!
 
Witajcie
to sie doigralam. O 5.30 wylądowałam w szpitalu z krwotokiem. Do mamy zdarzylam tylko powiedziec ze juz chyba po wszystkim. Z nerwów prawie zaslabłam. W nocy zle spałam czułam ze cos sie stanie.
Na szczescie dzidzia żyje. On pon urosla 1,5cm. Serduszko bilo mocno. Muszę leżeć i brać duphaston.
Pytałam skąd takie mocne krwawienie z przesilenia prawdopodobnie. Na szczescie wszystko zamkniete i bez zmian. 3majcie kciuki bardzo się boję
 
:szok: Marciaa musisz sie oszczedzac, to trudne majac male dziecko, ale musisz:blink: Dobrze, ze z fasola ok. Wypoczywaj kochana

Asteria
, w ciazy ma sie bole glowy, ja mialam straszne przy normalnym cisnieniu, jak zaczelam jeszcze z nim miec problemy to w ogole dramat. Duzo pijesz? Czasem jak malo sie pije to boli glowa. Wypoczywasz na dworzu?Nie jedz duzo soli.

myszka
, super, ze wszystko ok:-)

stekalam, wczoraj, ze u mnie goraco a dzis zapowiada sie deszcz
 
Marciaaa uważaj na siebie, bo jak nie to przez kolano!!!! ;-) Mały pewnie chce być jeszcze sporo noszony, ale musisz rozgraniczyć siły pomiędzy dwie dzidzie!! Staraj się odpoczywać jak najwięcej!!
 
Witajcie
to sie doigralam. O 5.30 wylądowałam w szpitalu z krwotokiem. Do mamy zdarzylam tylko powiedziec ze juz chyba po wszystkim. Z nerwów prawie zaslabłam. W nocy zle spałam czułam ze cos sie stanie.
Na szczescie dzidzia żyje. On pon urosla 1,5cm. Serduszko bilo mocno. Muszę leżeć i brać duphaston.
Pytałam skąd takie mocne krwawienie z przesilenia prawdopodobnie. Na szczescie wszystko zamkniete i bez zmian. 3majcie kciuki bardzo się boję

UFFFF... czytalam twoj post w napieciu... i gdy doszlam do fragmentu ze z dzidzia dobrze to odetchnelam z ulga:) UWAZAJ teraz na siebie:) DUZO LEZENIA I NIE DZWIGANIA... maż jest od tego ;-)


Asteria
, w ciazy ma sie bole glowy, ja mialam straszne przy normalnym cisnieniu, jak zaczelam jeszcze z nim miec problemy to w ogole dramat. Duzo pijesz? Czasem jak malo sie pije to boli glowa. Wypoczywasz na dworzu?Nie jedz duzo soli.
Pije tyle ze zastanawiam sie gdzie to sie miesci:) ponad 3 l dziennie;) cisnienie mam wzorowe. za tydzien wizyta u neurologa moze on cos zarazie ob od 2 dni dzien zaczynam od Apapu.
 
Ostatnia edycja:
marciaaa no co Ty tu piszesz. dziewczyny mają rację - przez kolano !!!
całe szczęście, że fasolka zdrowa, oszczędzaj się
tak to jest dziewczyny, ciąża to ciąża i trzeba się oszczędzać dla naszych pociech, to nie jest tak, że jak ciąża przebiega prawidłowo to można wszystko o nieeee
dajmy się rozpieszczać :)
 
reklama
mozna sie rozpieszczac tylko nie zawsze jest to mozliwe przy malym dziecku, tu jest problem, jak nie ma nam kto pomoc a dzieckiem trzeba sie zajac donia;-) a mozna wszystko w ciazy prawidlowej robic /ja do 6 miecha po gorach chodzilam dopoki mnie kleszcz nie ugryzl/, pamietaj, ze Marciaa ma juz jedno dziecko do tego ciut ponad roczne i organizm jest troche bardzo przemeczony.

Asteria
moze reakcja na zmiane hormonow? Mnie boli glowa, ale jak jestem zmeczona. Moze faktycznie neurolog Ci pomoze.
 
Do góry