reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Megi Pegi, a ja być może do Krynicy właśnie pojadę, choć jestem pełna obaw jak to będzie na wakacjach z małą. Ale przeciwko małym mieścinom jak Kąty Rybackie też absolutnie nie mam nic przeciwko. Tylko że ja jeszcze starsze diecko muszę zabawić:)

Od kilku dni mam masakrę z małą, budzi mi się co godzinę w nocy, chodzę jak zombie, zmęczona i niewyspana, nie wiem czy chce jeść, czy smoczka, czy przytulenia, nic nie pomaga, tzn. pomaga na trochę a potem znów się budzi...
 
reklama
Kama z tymi Kątami nie jest tak źle w sensie rozrywki. Był z nami mój 6 letni bratanek i na rozrywkę nie mogł narzekać. W Kątach jest moim zdaniem to wszystko co w Krynicy tyle tylko, ze w wersji mini, no nie ma latarni morskiej, to fakt. Wakacji z małą się nie bój. Mojego morze wyciszało i spał mi na plaży po 2,5 h.

No a teraz mniej fajna wiadomość.
Zobaczcie co nam nowego funduje rząd po cichu w kwestii szczepionek nie tylko dla dzieci ale dla nas dorosłych. Czy my żyjemy w jakimś ustroju totalitarnym, bo odnoszę wrażenie, że tak.
Szczepienia pod przymusem - Nasz Dziennik - 2012-07-11
 
Megi my też już w Kątach byliśmy i jak dla mnie to dużej różnicy między Krynicą czy inną mniejszą miejscowością nie ma.. woda, piasek, pełno ludzi i straganów ;D
 
witam
dawno mnie tu nie bylo
Witaj The Hague! Smiac mi sie chcialo jak przeczytalam o tym paracetamolu :-D U mnie tez jest lekiem na cale zlo.. no i jeszcze wygazowana coca-cola na problemy z brzuchem :) Taka Szwecja.

Moj maly ostatnio zle sypia :no: Ma problemy z brzuszkem. Potrafi caly dzien kupy nie robic,a w nocy ryk...ehhh nie wysypiam sie
 
Anielka łączę się w bólu.. mój coś z kupką ma też problem.. dwa dni temu miał małe rozwolnienie i teraz cisza nie ma żadnej kupki na horyzoncie! ;/ a już żelazo przestałam dawać, może to zła dieta? kto wie. ale już tak ładnie zaczął robić po dwie dziennie nawet.. ;/
 
Kama z tymi Kątami nie jest tak źle w sensie rozrywki. Był z nami mój 6 letni bratanek i na rozrywkę nie mogł narzekać. W Kątach jest moim zdaniem to wszystko co w Krynicy tyle tylko, ze w wersji mini, no nie ma latarni morskiej, to fakt. Wakacji z małą się nie bój. Mojego morze wyciszało i spał mi na plaży po 2,5 h.

No a teraz mniej fajna wiadomość.
Zobaczcie co nam nowego funduje rząd po cichu w kwestii szczepionek nie tylko dla dzieci ale dla nas dorosłych. Czy my żyjemy w jakimś ustroju totalitarnym, bo odnoszę wrażenie, że tak.
Szczepienia pod przymusem - Nasz Dziennik - 2012-07-11

Tu jest więcej:
https://www.facebook.com/notes/stop-przymusowi-szczepie%C5%84/przymus-szczepie%C5%84-dla-wszystkich-kiedy-b%C4%99dzie-nast%C4%99pna-pandemia/379060792147110

Tu nie chodzi o to, czy ktoś jest za szczepieniem czy przeciwko - ale te "drobne" zmiany mogą nas zmusić do szczepień mimo przeciwwskazań. JAk sobie GIS zażyczy. Także podpisujcie petycję jak możecie, bo tu chodzi o wolność wyboru, a nei o to, czy szczepić czy nie.
 
Witam :)
U nas już ok. serducho zdrowe, bioderka prawie że dobre tylko ta alergia nas trzyma uczulił ją ziemniak,jabłuszko tylko ryż jej nie uczula i gotuje jej nutramigen z ryżem :)
U mnie z kupkami też były problemy ale ostatnio się to wszystko ladnie unormowało i robi codziennie :)
No i pochwalę się że wreszcie mała siedzi sama ładnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :)
Wikiriki czy Twoja córka siedzi sama czy też siada już sama? Moja jeszcze nie siada. A bez tego rehabilitantka zabroniła nam sadzać ją nawet na moment. Mam na myśli samodzielne siadanie z pozycji na boku lub na czworaka.
Pozdrawiam
 
reklama
Siada sama ale ma problem z pozycji leżącej, ładnie siedzi nie przewraca się także w miare stabilnie, natomiast jak jest na brzuszku to nie pod pełznie tyle że moja nosi większość dnia poduszkę ortopedyczną i ma ograniczone ruchy i może dlatego wolniejsza jest
A co do rehabilitantów to jestem do nich sceptycznie nastawiona...
 
Do góry