reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
TheHague - Mam koleżankę, która mieszka w Amsterdamie - jej synek również ma skazę białkową i miała ten sam problem co Ty - dopóki nie poszła do ALERGOLOGA. Pediatra nic Ci nie pomoże. Musisz iść z maleństwem do specjalisty. Paula od wizyty u alergologa ma darmowe pepti i nikt jej nie wmawia, ze jest wariatką a dziecko jest zdrowe. Niestety, pediatra to dość ogólna spezjalizacja i niekoniecznie będzie dobrym diagnostą w sprawie alergii. Spróbujcie znaleźć u siebie poradnię alergologiczną i tam zapisz dziecko, a na pewno Ci pomogą.
 
Pierwszy lekarz Tymka, po stwierdzeniu u niego skazy białkowej powiedział: "Ale niech Pani nie odstawia nabiału. Coś przecież jeść trzeba". Nie musze dodawać, ze lekarza zmieniłam?

W ogóle pediatrę zmienialiśmy trzy razy, podobnie jak przychodnię...
 
hej mamusie:) mam pytanko czy u Was tęż są takie upały teraz? Czy dzieci chcą wam jeść? Bo mój Tomuś to tylko by pił a nie chce nic jeść...
 
Olek mało je, dużo pije i jest ciągle spocony i ciałko się klei, podobnie jak moje. Mam już dosyć tych upałów.
Pozdrawiam
 
moja właściwie je tylko zupki jej się odwidziały może przez te upały ale mleczko je tylko czasami na raty.
No i chciałam się pochwalić wczoraj wyszedł jej pierwszy ząbek dokładnie na pół roczku:szok::-)
 
reklama
Te upały nas zabiją. Moj mały cały w potówkach,w dzień śpi tylko w pampersie, ciągle spocony, cycka je ale nie chce za dużo, lepiej w nocy, za to dużo pije, obiadki je normalnie - ale zależy co mu podaje. No i pokazuje się pierwszy ząb ;)
 
Do góry