reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Naprawdę to dałaś mi powera do ćwiczeń z małą bo już myślałam że to bezsensu...:)
A ja spacerówkę mam u teśćiowej a drugą chciałam kupić do siebie ale narazie woże wózku głębokim(gondole wyjelam już dawno) niby mogę przerobić na spacerówkę ale ciężko się prowadzi i wolę jakąś typową spacerówkę którą dobrze się bedzie prowadzilo :)
 
reklama
Ja na spacery chodzę wtedy gdy Olek śpi więc jest w gondoli. Ale ze trzy razy zdarzyło mi się iść do przedszkola po Mateuszka już po drzemce i wtedy przepięłam spacerówkę. Moja ma siedzisko tzw. kubełkowe więc na początku dziecko leży troszkę wygięte w pałąk, podobnie jak w foteliku czy leżaczku. Jak go posadziłam na próbę do zwykłej spacerówki, to się zsuwał. Muszę przyznać, że podobało mu się bardzo patrzenie na świat :-)
Pozdrawiam
 
Ja też witam się. Czasem podczytuję, ale mało tego czasu. Ja z moją Olgą chodzę na rehabilitację z powodu asymetrii i wzmożonego napięcia mięśniowego i ćwiczę w domu. Co kilka dni mamy urwanie głowy, młoda strasznie marudzi i chyba chodzi o zęby. Ma takie szerokie dolne dziąsła, o które wszystkim pociera. Taki atak dziąseł trwa zwykle dwa - trzy dni i spokój. A za parę dni znowu. Czy Wy tez tak macie? My już używaliśmy żelu przeciwbólowego a raz nawet paracetamolu w czopku bo było strasznie źle. A wracając do tematu plam z marchewki to słyszałam, że pomaga wywieszenie ubranka na słońcu. Ja jeszcze nie daję innych pokarmów niż moje mleko więc nie sprawdziłam. I nie mam balkonu dlatego będzie z tym wywieszaniem na słońce problem.:-)
 
Hejo :)
Mała przesypia cale noce ale wcześnie wstaje bo już o 5-6 podejrzewam że to przez slońce które świeci prosto w okno...
A teraz ma pierwszą drzemkę choć zazwyczaj ta pierwsza drzemka była o 9 :)
 
Wiki to nic tylko sie cieszyc:-) Nam Laura dość długo jadła w nocy :-) Bo chyba do 9 miesiąca:-D

W tydzień uróśł mi brzucho o kolejne 5cm:crazy:. Do grudnia będę faktycznie wyglądać jak wieloryb:-D:-D
 
Witam, Ania najważniejsze, że brzuszek rośnie ;-) A może nam pokażesz :happy2:
Wikiriki dobrze jak dziecko przesypia noc. Olek budzi się dwa razy na cyca. Ale i bywają takie noce jak dziś, tzn. wczoraj Olek miał tylko 3 drzemki w dzień więc o 18 zasnął na noc :szok: Najgorzej że leków nie dostał, bo jest przeziębiony. Ale chodzi o to, że przez ten sen cyckał chyba ze 4 razy aż wreszcie o 3 rano obudził się jaśnie hrabia z uśmiechem na twarzy i zaczął se gadać :nerd: Wzięłam go do siebie do łóżka, leżał obok mnie i gadał. A najśmieszniejsze, że jak na niego patrzyłam to tylko się uśmiechał a jak przymykałam oczy to słyszę "a gu", "a bu", "wu" itp. :happy: Jak otwierałam oczy to się we mnie wpatrywał i znów uśmieszek. No ale pogadał tak z pół godzinki, dałam cyca i zasnął. Pobudka była o 7 ale w międzyczasie cyc chyba ze 4 razy :angry: Teraz zalicza pierwszą drzemkę a ja zmykam szykować się do pracy. Miłego dnia.
Pozdrawiam
 
Moja już śpi ale nie wykąpana no ale jak śpi to już budzić jej nie będę... :))
A co do mojego nicku to nie moje imię a mojej córy Wiktoria czyli Wiki i czasem mówię riki i dlatego Wikiriki hehe :p
Miałam iśc do znajomej na pożegnanie bo jutro wyjezdza do niemiec ale chyba nie pójdę bo już późno troszkę :)
 
reklama
W tydzień uróśł mi brzucho o kolejne 5cm:crazy:. Do grudnia będę faktycznie wyglądać jak wieloryb

Ania - moja sąsiadka, taka starsza kobicina - jak mnie zobaczyła 2 dni przed porodem, to się zapytała "A TY ześ jest pewno, że ich nie bedzie dwóch? Bo mnie, to wyglądos na dwoje" :crazy::szok: I rzeczywiście wyglądałam jak kaszalot... Tak, że kochana, nic się nie martw ;-) Niech maleństwo rośnie i niech domek rośnie na pokaźnie M4 :-p:laugh2::laugh2:
 
Do góry