reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Ale się uśmiałam z tego porównania do indyka:-D. Ja to się łudzę, że to szybko zejdzie ta galareta. Mniej jem ale się dowiedziałam, ze to może nic nie dać, bo organizm pobierze kalorie z mięśni zamiast z tłuszczu. Ćwiczę pomału pół-brzuszki i na spacery dwugodzinne chodzę ale efekty na razie marne. Czasem idąc na spacer zgrzeszę i do piekarni myk po bułeczkę z brzoskwinką lub czekoladą wejdę:-)
 
reklama
znalazłąm cuś takiego Ssanie kciuka - profesjonalna porada lekarska w 1 godzinę - dziecko24.pl

No indyk przedni :-D.
Ja nie wiem co jest ale mój K jak mnie widzi to go zęby swędzą i chce mu się mnie gryźć. Ostatnio mówił że ma tak jak ten lew z filmu "madagaskar":-D...świetnie...
Ale znajoma, która urodziła 8 mcy temu mnie pociesza że to zejdzie poprostu "samo". no to czekam............

oficjalnie tego nie ma (nie wiem dlaczego może inspektor jeszcze tego nie zbadał, nie wiem, producent niby tak pisze) ale znalazłam taką informacje w necie więc lepiej ją podam dalej Apteki wycofują witaminę dla niemowląt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki zauważyłam, że jak daje Szymkowi wit. D, to potem on śpi niespokojnie, budzi się co chwilę w nocy i marudzi, parę razy zdarzyło mi się nie dać i było ok. Nie wiem może już popadam w paranoję, ale przecież to witaminka, nie powinno nic się dziać. Wczoraj nie dałam- zasnął po kąpieli od razu, dzisiaj dałam i walczy w łóżeczku...
Może to i moja paranoja. Asiuk ty obeznana jesteś w tych witaminkach i aptekach, farmacji etc;)
 
wiesz asiuk, ja po prostu mysle, ze dzieciak poznaje swiat i dlatego wcina wszystko co popadnie. No chyba, ze swedza dziaselka od zabkow/
pamietam core ta obsliniona jak buldog byla z 6 miesiecy, wszystko pozarte wkolo bylo, az pierwszy zab wyszedl...a potem znow to samo, do dnia dzisiejszego jak cos jej idzie to lapa w paszcze i potok sliny, a z drugiej strony biegunka

Justys nie pomoge, w sumie wit d chyba dziala uspokajajaco, bynajmniej jak ja zaczelam brac regularnie tran to jakos przestalam miec wojownicze nastawienie do swiata :-D ;-)
 
Jej liv Ty możesz miec rację-ale czy to możliwe np żeby 2 miesięczniak zaczął ząbkować?- pytam bo to branie łapek do buzi to jedno ale doszedł kaszelek takie pokasływanie suche puste- a wiem od pediatry jak z Jakubkiem chodziłam-ja szalałam że dzieciak chory a ta mi mówi ze kaszel ma od ząbkowania- i faktycznie tak było, nie wspomne ze pediatra -homeopata prywatny to był bo przychodniany zapisał antybiotyk:szok:.

jJustYs ja to moze na farmacji sie znam ale swoje matczyne paranoje też posiadam:-D. Mojemu np pocą sie nózki i sie zastanawiam czy to nie z za małej dawki wit D i ide dzis do pediatry zapytam przy okazji.
Ale to ciekawe co piszesz- musisz poobserwować (najlepiej zapisuj sobie wszystkie okoliczności) kilka dni, bo moze to zbieg okoliczności. Jak ci sie potwierdzi i wyeliminujesz inne m,ożliwe przyczyny tej "niespokojności".
A karmisz sztucznie? jaką dawkę tej wit d dajesz?- jednym z objawów przedawkowania wit d jest nadpobudliwosc, ale wiesz jak to jest łatwo wcisnąć sobie "objawy" dziecku tym bardziej;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiuk podaję na łyżeczce kropelkę. Ciężko mi podać do buzi, bo to w buteleczce i jakoś tam doleci do gardełka. A podaje Devikap.
Będę młodego obserwować i jak coś pediatry zapytam się co robić z tym odkryciem;-)
 
Do góry