reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

czesc
u mnie zapowiada sie kolejny sloneczny dzien
a wiecie ze w ogordku juz za chwilke rozkwitna tulipany? :) zonkile juz kwitna :)

moje dzieciaczki obudzily sie wraz z pierwszymi promieniami swiatla, nawet nie slonca. i takim o to sposobme od 6 jestem na nogach.
 
reklama
Mój Olek już od kilkunastu dni budzi się ok. 6 rano :cool: Wcześniej sypiał do 8 więc wysypiałam się na maksa; teraz brakuje mi tych dwóch godzin. Ale cóż, muszę przywyknąć. Co do fb, to nie mam tam konta i mieć nie będę więc czytam i piszę tylko tutaj. A piąstki do buzi to od kilku dni Olek też wpycha ale to tak głęboko, że aż się krztusi, mimo tego, że jest najedzony :rofl2: A w ogóle, czy Wasze Dzieci też rosną w oczach ?? Bo mój Olek to z tygodnia na tydzień większy i grubszy. Udziorki ma niesamowite :-D
Pozdrawiam
 
u nas przekwitły przebiśniego, teraz pięknie rozkwitły krokusy, a zaraz po nich powinny być żonkile - aż chce się zyć:)
ch_aga, a może sobie załóż nowe konto pocztowe i konto na FB tylko pod potrzeby grupy BB - Twoi znajomi Cię wtedy tam nie znajdą;)
 
ja też wolę tutaj, choć mam konto na fb. a tutaj faktycznie martwa cisza:-) mój Mati budzi się itak o 6, czasem wczesniej, więc nie pośpimy, choć Mikołaj to czasem pośpi i do 8:-)
 
u mnie to jak nie jeden to drugi wstaje wcześniej.
a mnie na fb nie znajdziecie ani ja szukać nie będę bo nie zdrada :) z bb na fb sie przenosić :) żartuje :) ale wole tu. i jeśli będziecie pisac to i ja będę sie odzywać.
a mi odpowiada tu ze jest tematycznie wszystko. tu se pogadamy ogólnie i o pierdółkach. a na temat jedzenia szczepieniach itp w oddzielnych miejscach.
 
:-)ja tu jednak czasem zagladam

A jak patrze na Wasze suwaczki to wierzyc mi sie nie chce, ze zcas tak szybko leci-niektore ze "styczniowych" maluszkow juz maja ponad 3 miesiace.

A my po spacerku. Codziennie staram sie spacerowac 2-3godziny zey pozbyc sie nadprogramowych kg;-)
 
Mój Kacperek zawsze spał od 20.00 do 3.00, budził się, jadł i spał dalej do 6.00, a od ostatnich dwóch dni, wcale się nie budzi na karmienie o 3.00 tylko śpi do 5.00. Koleżanka mi wczoraj pisała, że jej synek, w wieku naszych dzieciaczków jest waży 8kg(!) i jest tylko na piersi:) To ja myślałam, że mój klusek jak ważył 2 tygodnie temu prawie 6,5 to dużo:) My na razie walczymy z katarkiem, mały się zaraził ode mnie, szkoda mi go bo się męczy biedny ale dzielny jest i się ciągle śmieje i gada jakby katarku wcale nie było:) A co do tego, że dzieciaczki rosną szybko...dziś odłożyłam dużą torbę za małych już ubranek...niektórych nawet mu nie zdążyłam założyć:(
 
reklama
ja tez tu zaglądam, na fb brakuje mi przede wszystkim suwaczków, ale większość dziewczyn uciekła, to założyłam konto na fb tylko na potrzeby grupy, nawet nie szukam znajomych
 
Do góry