reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Ale się nabrałam na tą dzisiejszą pogodę ;) Wymodziłam się spojrzałam na termometr 18 stopni na słoncu, wzielam mloda do garazu , samochod i pojechalysmy na piekny spacer pierwszodniowowiosenny ;) Wysiadam a tu zimno jak cholera ;) SZybki trucht 10 minut i z powrotem do domu. Ot i cały lans. A miałam być dzisiaj taka sexy mama ;)
 
Oceanica jak będzie cieplej, to się umówimy w Kabackim, tylko ja mieszkam od strony Piaseczna, najfajniej jest w Powsinie, można usiąść i poplotkować ;-)

masz konto na FB? dołącz tam do nas, ja założyłam tylko w tym celu
 
Witajcie!

My w niedzielę mieliśmy chrzest i ustrzeliliśmy chyba najpiękniejszą pogodę:-) Maly w kościele był najgrzeczniejszym dzieckiem, później też, ale nie spał, więc trzeba było się nim zajmować. Jednak mieliśmy wielu chętnych do pomocy, więc w sumie z naszą dwójeczką sobie poradziliśmy i było bardzo sympatycznie.:-)
 
kiedyś pisałam Wam że mam problem ze smoczkiem- mój mały za nic go nie umie (lub nie chce umieć) ssać, no to teraz wyczaił że rączki własne są super do ssania i potrafi cwaniak już kciuka ssać- hm? czy to dobrze, jak ja go potem od tego oducze:-D. Ze starszakiem było spoko ssał smoczka od 2 dnia życia aż wióry leciały, łatwo się go pozbyłam po 3 rż, a palca przeciez nie urąbię:szok:. Ale tak rączkami to nie włąda jeszcze celowo. Spoko dziewczyny nie ma co wariować jeśli chodzi o rozwój- KAŻDE DZIECKO W SWOIM TEMPIE.
 
Oceanica to się tak wybrałaś na spacer, jak ja dzisiaj. Wychodząc z bloku było jeszcze fajnie ale w parku zaczęło wiać i kropić...może z pół godzinki się przeszłam i zmarzłam, bo cienką kurtkę założyłam. Ja wlazłam w spodnie sprzed ciąży ale mi ten miękki brzuch wychodzi z przodu...no masakra.
Asiuk u nas smoczek się sprawdza, jak Mały jest marudny i widać, że chce spać. Tak to go wypluwa i pcha rączki do buzi.
 
reklama
Z przodu, boku wszędzie się wylewa. Ja w spodnie też wchodzę tylko reszta jak plazma się modeluje i zajmuje każdą wolną przestrzeń.A miałam taką talię ,taką talię miałam wcześniej.68 cm przy 100 w tyłku i 98 w biuście. Idealna klepsydra. A teraz ? Jak indyk.Indyk z plazmą a dzis zmarzniety indyk z plazmą.
 
Do góry