reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

co do powrotu do pracy urlop macierzyński skonczy mi się ok 28 czerwca(razem z tym dodatkowym) potem zaległy urlop z ubieglego roku do cały lipiec i 3 tyg z nowego.Aż mnie serce ściska na sama myśl, przysługuje nam godz na karmienie to zawsze 7 a nnie 8 godz w pracy ale i tak nie będę widziała wiele ważnych momentów w życiu mojeo dziecka

Dziewczyny pisałyście już wniosek o dodatkowy urlop macierzyński?
 
reklama
U nas wielkie zmiany, o których narazie nie będę mówić, bo są za świerze :-p . Powiem tylko, że są to zmiany na lepsze choć mogłyby być w innych okolicznościach....


lecę, bo Luska na siku woła :-D(wkońcu!!! ale pamięta jak biega na golasa, a jak jest ubrana bez pampa to nie woła:-p ale kupke na kibelek za każdym razem woła:-D:-D)

witaj Aniu. Milo bedzie jak nam kiedys zdradzisz jakie to zmiany na lepsze:-)

gratuluje wolania siku, ja na to czekam z utesknieniem, nie powiem:-D


pozdrawiam
 
Dziewczyny pisałyście już wniosek o dodatkowy urlop macierzyński?

Ja właśnie nie wiem, kiedy ten wniosek składać i czy tak odręcznie wystarczy napisać prośbę. Będę pisała do opiekuna kadrowego emaila, to się zapytam o tą sprawę. Szkoda będzie zostawić dzieciaczka.
Strasznie mnie dziś głowa pęka. Proszek i kawka nic nie pomogły a roboty mamy na korytarzu i czasem jak zawiercą to głośno jest bardzo. Mogliby się już zbierać do domu.

Dziewczyny karmiące butelką, po jakim czasie dostałyście okres?
 
Ja też martwie się powrotem do pracy (choć wtedy wbijam sobie do głowy żeby o tym nie mysleć i cieszyc sie chwilą-ale ciężko tak). ja wniosek o dodatkowy pisałam odręcznie i do kadr od razu po porodzie, ale to mozna nawet jak sie konczyc bedzie ten "obowiązkowy" macierzynski. A powiedzcie same sobie wyliczałyście kiedy się konczy wam urlop czy kadrowa wam liczyła, jakieś oficjalne pismo z pracy wysyłają czy jak to jest? no bo jak sobie źle policzę....??

Nie wiem co zrobić, nie mam nikogo do opieki nad małym a z jednej strony chciałabym do pracy wrócić ale przy mojej zmianówce do 20-tej to nie mam jak, niani nie znam żadnej a obcej nie wezmę, zostaje chyba żłobek, ale boję się że mały będzie leżał tam odłogiem i płakał.
 
Ja dostała z kadr pismo z info kiedy kończy mi się urlop macierzyński ale ja pracuję w korporacji być może w małych firmach to inaczej działa. Tak czy siak dobrze być w kontakcie z kadrową :-)
 
reklama
Ja również dostałam pismo z pracy, do kiedy mam urlop macierzyński. Oo ten dodatkowy wyśle pocztą albo pojadę w kwietniu do pracy i od razu zapytam jak z urlopem wypoczynkowym, czy też od razu wypisywać wniosek.
Ja również nie mam z kim zostawić Małego i z dojazdem do pracy nie będzie mnie po 12godzin. Aż się boję myśleć jak będzie mi szkoda. Dopiero będzie płacz. Moje koleżanki z pracy zostawiają dzieci z babciami i jedna posłać musiała dziecko do żłobka ale ciężko jej z tym było. W żłobku ciągle na coś chorowało. U mnie obie babcie pracują i nie ma żłobka.
 
Do góry