reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gosia to trzymamy za Ciebie mocno kciuki!! tak jak aniaa napisała bezpieczniej po tej stronie brzuszka! więc bez grymasów proszę jutro rano wstawić się na IP :) a dla pocieszenia myśl sobie że już za chwilkę będziesz miała swojego Skarba przy sobie :)

już tak mało zostało nierozpakowanych mamuś :) ciekawa jestem która zamknie styczniową listę mam rozpakowanych :) ja stawiam na Alkę :-p :laugh2:
 
reklama
już tak mało zostało nierozpakowanych mamuś :) ciekawa jestem która zamknie styczniową listę mam rozpakowanych :) ja stawiam na Alkę :-p :laugh2:
hehe dziwne, bo ja mam ten sam typ :cool2::cool2:

fezer: nie dobijaj Alki bardziej:p
Asteria spoko loko - już się pogodziłam z tym faktem, a teraz powiem więcej - mam jakąś cichą nadzieję, że do piątku wytrzymam w dwupaku :-D
 
Asteria to moze dobrze z tym psychologiem, wypytasz co i jak, u nas narazie niby wszystko OK z podejsciem Kubusia ale widzę zmianę w zachowaniu- zacząłsie bardziej wydurniać. No i na dzień powitalny ze szpitala chorobę przyniósl z przedszkola :szok: i musimy go izolować-co pogarsza adopcje do małego:no:
 
Asteria to moze dobrze z tym psychologiem, wypytasz co i jak, u nas narazie niby wszystko OK z podejsciem Kubusia ale widzę zmianę w zachowaniu- zacząłsie bardziej wydurniać. No i na dzień powitalny ze szpitala chorobę przyniósl z przedszkola :szok: i musimy go izolować-co pogarsza adopcje do małego:no:

asiuk a masz jakiś problem z Kubą? a raczej akceptacją młodszego rodzeństwa?

................
Alka to nie strasz mnie tak więcej :p

a kto zamknie listę? oczywiście ze ja :) Alka ma się zgłosić do szpitala w piatek a ja poniedziałek - wtorek :) różnica kilku dni.
 
Ostatnia edycja:
Asteria to moze dobrze z tym psychologiem, wypytasz co i jak, u nas narazie niby wszystko OK z podejsciem Kubusia ale widzę zmianę w zachowaniu- zacząłsie bardziej wydurniać. No i na dzień powitalny ze szpitala chorobę przyniósl z przedszkola :szok: i musimy go izolować-co pogarsza adopcje do małego:no:

no wlasnie jestem przerazona ta wizyta, bo mlody mimo wszystko jest grzeczny... i super zaakceptował Ninke wiec nie wiem po co mnie wzywaja... jak tydzien tem mi powiedziala ze mam przyjsc to przez glowe przyszly mi najdziwniejsze/gorsze rzeczy....
 
Alka[/B] to nie strasz mnie tak więcej :p

a kto zamknie listę? oczywiście ze ja :) Alka ma się zgłosić do szpitala w piatek a ja poniedziałek - wtorek :) różnica kilku dni.

aninaa
przepraszam :-D:-D:-D
a co do szpitala - w piatek idę do mojego gina i on da mi skierowanie do szpitala... zamierzam trafić tam po weekendzie :happy: będę uparcie walczyć o ostatnią pozycję :-D

ps. przed chwilą M. przyniósł mi eklerka mniammmmmmmmmmmmm :cool2:

.................

Ja przed chwilą się uśmiałam... w weekend uszkodzili nam samochód - ktoś oblał jakimś żrącym środkiem - kwasem czy cuś i żdżarło lakier, zgłosiliśmy na policję, a przed chwilą dostaliśmy pismo z policji o wszczęciu postępowania w sprawie kradzieży 4 kołpaków
laugh2.gif
laugh2.gif
laugh2.gif
Kocham naszą policję
p.gif
 
reklama
hej

Goska, dasz rade:tak: powodzenia

asiuk, po prostu maly tez wymaga uwagi, znajdz codziennie chwile tylko dla niego.

Asteria ekspresowe rzesy:-D wizyta sie nie przejmuj, moze maly walnal, ze mu smutno, bo teraz wszyscy skacza przy siostrze/pomimo tego, ze ja akceptuje/. Moze psycholog chce powiedziec jak walczyc z zazdroscia itd...na pewno nie masz co sie tym przejmowac
 
Do góry