reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
wlasnie dzwonilam do szpitala i poklamalam, ze mam od godziny skurcze co 5 min, a tam polozna do mnie, ze : poczekaj jak beda co 3 min i zadzwon:szok: , k****!!! Ja sie tu wykoncze!Dobrze, ze do szpitala blisko.

Anielka, mnie też odesłali i kazali przyjechać jak będą skurcze co 2-1 minutę. I tak zrobiłam i zajechałam do szpitala z rozwarciem 8 cm :) Ale mam nadzieję, że jutro znajdę czas na opis porodu ;-) Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :-)
 
Gosia a gdzie Ty zamierzasz rodzić? i dlaczego tak długo Cię trzymają? chyba powinnaś leżeć już w szpitalu na wywołanie.
 
iga wszytskiego najlepszego !!!

moj maluszek dostal dzis kolki pierwszy raz...ale placz ja bylam bardziej wystraszona niz on:zawstydzona/y: no ale koperek pomogl no i cudowne rece babci :-)

my z T mamy pierwsza prawdziwa rocznice slubu cywilnego 29 lutego :-):-)
 
Anielkaaa życzę szybkiego porodu. Pewnie to już tuż tuż.
Iga sto lat, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i duużoo miłości:-).
Asiuk witamy i czekamy na opis porodu. Zaskoczyłaś nas wszystkich, że tak szybko się u Ciebie akcja potoczyła.
 
reklama
Suwak jest ustawiony na termin 21.01. W karcie ciąży mam 22, przenoszona jest więc 8 dni.
Jutro pogadam z kimś kompetentnym, mam nadzieję. Obym nie trafila na swojego gina bo on w kółko to samo gada.

EDIT: stwierdzam ze musze jeszcze jakieś 24 poczekać z rodzeniem, bo mam dużo rzeczy do zrobienia. Uszczelnić okna, wyłożyć wykładzinę, skontaktować się z księgową, przesłać jej skany... Duuuuuzo tego. No więc ok Wera. Umawiamy się na pojutrze.w dzień, żebym się mogła wyspać jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry