reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Gosia,patrzyłam na suwaczek i tym się sugerowałam :) w orłowskim wywołują po 10 dniach. dlatego zapytałam. ja też mam jeszcze trochę do zrobienia,np przemalować kuchnię,wiec jeszcze trochę jak młody posiedzi to będzie dobrze :)
 
Hej Mamusie
ale puściutko na forum.
Ja się dziś nie wyspałam. Mąż niby siedział i usypiała Małego w nocy ale ja wstałam do niego na karmienie i potem siedziałam prawie 3h do 5 zanim usnął, bo to sobie ciumkał a potem świat nocą oglądał. Teraz o 8 się obudził i też jakoś nie widzi mu się usnąć po jedzonku. No coś też życia musi mieć a nie tylko papu i spanie.
Ciekawe, czy któraś z nierozpakowanych załapie się na ostatni dzień stycznia.
 
witam się i ja :)
Alice moja koleżanka najprawdopodobniej dzisiaj urodzi :-D a z bumowiczek to chyba żadna nie chętna na ostatni dzień stycznia :-p

dziewuszki 31 stycznia to nie taka zła data!! na pewno lepsza niż 31 grudnia :-D:-D


a u mnie zimnoooo!! i śniag pada :D
drugą noc z rządu się wyspałam :-D Maksymilianek znowu 5h pospał :-D później się obudził na cycuszka i zmianę pieluszki i po 30min spał 3,5h jeszcze :-D ale za to w dzień daje popalić ;-)

mój syniu dzisiaj kończy miesiąc :-) jej jak to szybko minęło :-)
 
Fazerka to fakt czas naprawdę szybko leci, a Maluszki rosną. Gratulacje z miesiączka:tak: i zdrówka dla Maksia. Mój mąż się ciągle zastanawia, czy nasz synek przybiera na wadze, bo dla niego nie robi się okrągły...
U nas dziś na termometrze -15 stopni aktualnie. Później może wyjdę na chwilę do sklepu jak słonko będzie trochę wyżej. Muszę się przewietrzyć. Próbuję uspać Małego teraz, ale co przymyka oczka to zaraz otwiera:-D. Dobrze, że wczoraj zrobiłam więcej mięska w sosiku z pieczarkami to na dziś będzie. Mam ostatnio jakieś parcie na kefir, chyba wapna mi potrzeba.
 
Fazerka, gratulacje 1 miesiąca! :)

A ja po KTG, na którym Wera pokazała, oj pokazała... Serce biło na poziomie: 99, 110, 105, 99, 112, 120...... No i leżałam na boku, plecach, drugim boku, plecach i tak w kółko. Do tego mało się ruszała.
Przestraszyłam się, bo położna miała strasznie zmartwioną minę.
Więc i mi się chciało płakać.
Pod koniec, w 40stej minucie się rozruszała i już spoko było 130, 140, 125.

Ostatecznie skierowanie na jutro do szpitala, bo 10ta doba no i do tego to słabe bicie serca. Koło 10:00 mam się stawić na IP.

Eh, a tak chciałam uniknąć takiego scenariusza.
 
Fazerka, gratulacje 1 miesiąca! :)

A ja po KTG, na którym Wera pokazała, oj pokazała... Serce biło na poziomie: 99, 110, 105, 99, 112, 120...... No i leżałam na boku, plecach, drugim boku, plecach i tak w kółko. Do tego mało się ruszała.
Przestraszyłam się, bo położna miała strasznie zmartwioną minę.
Więc i mi się chciało płakać.
Pod koniec, w 40stej minucie się rozruszała i już spoko było 130, 140, 125.

Ostatecznie skierowanie na jutro do szpitala, bo 10ta doba no i do tego to słabe bicie serca. Koło 10:00 mam się stawić na IP.

Eh, a tak chciałam uniknąć takiego scenariusza.
Gosiu jesli to ma pomóc małej to bez marudzenia marsz do szpitala. chwilę posiedzisz i malutka bedzie z Tobą, bezpieczna po tej stronie. nie Ty pierwsza i nie ostatnia będziesz miala wywoływany poród. ja miałam poprzedni i zapowiada się że ten też będzie wywołany. dasz radę.

.................
Asteria u mnie termometr wskazuje -15. a ja na ktg muszę gonić,ech...

.................
Alka gdzie Ty się podziewasz??? nie zostawiaj mnie :p pamiętaj że ~P. wywróżył Ci datę 29 lutego i tego się trzymajmy :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
heloł .... dziś to też nie będzie mój dzień - skurczy brak ....
Gosia no to powodzonka jutro!!!

Ciekawe co u anielki - pewnie urodziła :)

aninaa jestem jestem - dobrze mi się spało :)
 
Do góry