reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
A ja właśnie wpadłam na genialny pomysł, żeby zrobić słoiczki dla Młodego. Ale to za jakieś 3-4 miesiące. Pogotować zupki, zapasteryzować i nie kupować gerberów i innych bobovit, tylko domowymi, maminymi karmić ;) Ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie, bo leniwce zwykle kończą na wieeelkich planach :p
 
Asiuk - jak mieszkałam jeszcze z rodzicami, to niedaleko od nas było pole gerberowskie właśnie. Powiem Ci, że warzywka na nim były tak "naturalne", że nawet dziki nie chciały tam ryć ;)

Malutka - zrobię ogródek na parapecie na czwartym piętrze w bloku :D
 
No tak Strzyga, ale pewnie jakieś tam normy zachowane są, mam nadzieję, a tak to nie wiadomo.


Hm:confused: brzuch coraz większy mam i dziś wyraźnie szczypie mnie w miejscu rany po starym cięciu, ale tak wewnątrz- mam nadzieję że się nie rozejdę i flaki mi nie wylezą:baffled:.
Citronka czy Ty tak miałaś?

-----------i tak patrzę na suwaczki- maluszek Citronki ma już ponad miesiąc, Asteri też hohohoh
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie moze ktos sie zna- co ze zwolnieniem L4 po terminie porodu? tzn ja mam zwolnienie do 23 a termin porodu na 27 to czy dostane zwolnienie jesli nie urodze do 27?
 
Możesz iść na macierzyński chyba przed terminem? Wiadomo, że l4 lepsze, bo szkoda tracić macierzyńskiego. Jak dobrze zagadasz z lekarzem, to Ci pewnie przedłuży.

My właśnie wróciliśmy z nocnego spaceru ponad 2h. Całe miasto przeleźliśmy, może coś ruszy. Niby jakieś skurcze są. Boli mnie w pachwinie i w krzyżu. I organizm się przeczyszcza, bo już chyba 4 raz dzisiaj idę do toalety :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
planuje dzisiaj zgodnie z zaleceniami jechac do szpitala, mam pytanie nie wiecie moze czy moge zabrac ze soba laptopa? :D
Kiedys gdy lezałam mogłam miec swój telewizor :D wiec laptop to chyba nie problem ? ?
 
Do góry