reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie
Pewnie nikt mnie juz nie pamięta ale ze już styczeń wiec musiałam wpasc i zobaczycz ile juz dzieciaczkó na świecie ze względu na sentyment !!!!!!!!!!!!!
KOCHANE BARDZO WAM GRATULUJĘ I ŻYCZĘ SZYBCIUTKICH PORODÓW TYM KTÓRE NADAL W 2w1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze i Ja teraz bym juz tuliła swoją kruszynkę ale na razie mam swoją malutką kruszynkę w brzuszku i mam nadzieje ze juz tym razem dotrwam do szczęśliwgo konca !!!!!!!!!!!!!!!!!!

CAŁUJE WAS MOCNO I BEDE ZAGLĄDAĆ SOBIE I PODZIWIAĆ WASZE MALUSZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczyny ja UMIERAM !!! bardzo boli mnie brzuch jeszcze gorzej niz na miesiaczke, dobrze ze to sa mijajace bole :-( Powiedzcie mi czy moglam wziasc NO-SPE?? Bo juz nie wyrabialam, caly dzien spokoj a jak przychodzi wieczor to sie zaczyna moze to poczatki, cos sie zaczyna dziac:szok: od 3 dni tak mam. Kazalam mezowi zatankowac auto w razie czego.
 
tysia ja też tak mam od kilku dni. w dzień nic, a tak od około 22 w górę jazda. tyle że nie boli bardzo,idzie wytrzymać więc zwyczajnie je zlewam :)
 
no ja juz musialam wziasc NOSPE bo nie dawalam rady, moze troche przejdzie, mala sie rusza jakby miala ADHD :-D
 
Ostatnia edycja:
no ja juz musialam wziasc NOSPE bo bnie dawalam rady, moze troche przejdzie, mala sie rusza jakby miala ADHD :-D
no właśnie :) u mnie też i dlatego nie martwię się tym zbytnio. na poród się nie zapowiada,podobno przed rozwiązaniem maluch robi się bardziej spokojny. a tu takie harce... pewnie to ciąg dalszy przepowiadających:)
 
w dzien moja malo sie rusza ale jak przychodzi wieczor to same kopniaki dostaje, ile tej NOSPY mozna brac jednego dnia?? bo nie chce przecholowac
 
reklama
Tysia ja na bóle brzucha biorę dwie na noc tabletki. Ale nie wiem ile można wziąć ( ile się dopuszcza). Mi dwie ulgę przynoszą.
Poczytałam opowieści styczniówek z porodówki i sms od Kasi. I normalnie wkurza mnie to średniowieczne podejście w szpitalach do porodu. Jak kobieta się męczy, oksy nie działa, to po jakiego grzyba dalej dawać jej i czekać aż urodzi naturalnie. Ja pierdziele...I po co? po to żeby i tak urodzić potem przez cc. Chore to jest dla mnie i denerwuje mnie strasznie. To się nazywa akcja "rodzić po ludzku". To nie jest ludzkie ani trochę:wściekła/y:
 
Do góry