reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

dzien dobry :)
mi wczoraj dwa razy wypadlo to cos czyli moge byc pewna ze to czop.
wczoraj zrobilam gar golabkow dla szwagierki a dzis idziemy na urodzinowa impreze:-) i boli mnie od wczoraj wieczorem brzuch moj T tylko chodzil i pytal rodzisz?? hihi bole sa nieregularne wiec narazie siedze i mu nic nie mowie zeby pozadnie mi ta kuchnie skonczyl :-p
 
reklama
Witam się i ja z rana !;-)
Ja ostatnio ćwiczyłam pamięć w nocy, jak zasnąć nie mogłam i prawie podobne wyliczenia co Tobie Strzyga mi wyszły. Nie sądziłam, że pamiętam tyle nicków;-)
Nie mogę spać...ze stresu. Zaraz budzę D. i na IP. Mam nadzieję, że wrócę do domu. W sumie nie zauważyłam żeby coś się działo i żebym specjalnie inaczej się czuła, więc nie mają podstaw mnie zatrzymać.
Chociaż gdyby powiedzieli dzisiaj, że zrobią mi cc zaraz, to mogę zostać:-)
 
Heloł ja też się na porodówke nie wybieram ;p Małej jest tak dobrze, że absolutnie nic się nie dzieje. Rosnę, puchnę i cisza. Więc posiedzę jeszcze z Wami.

A co do wwf prolog wspierałam ich ponad dwa lata ale jak zobaczyłam na swoim nowym pierwszym Tv ostatnio jak sponsorują Najsztuba i Maciąg na Malediwach a także pare innych wybitnych ekologów i badaczy natury bardzo szybko wypisałam się z tej instytucji. Nie namawiam, nie odradzam ale wolę podwieźć karmę do schroniska przynajmniej wiem że trafi tam gdzie trzeba.
 
hej dziewuszki :)
u nas wszystko w porządku :-) wczoraj był pierwszy dzień bez butli :-D Maksio przeżył na samym cycuchu :-D juupi :)
tatuś dostał wychodne i pierwszy raz w życiu wrócił nad ranem :p i teraz śpi hihi :) mówi że nasz synuś będzie najzdrowszym dzieciaczkiem na świecie :-D trzeba było "opić" synka :) razem z nim był też świeżo upieczony tatuś :) moja dobra koleżanka urodziła 5stycznia córeczkę.. :) więc tatusiowie razem pępkowali :-)

ale Wam fajnie z tym jedzonkiem.. jak tak Was troszkę podczytuję to mi ślinka leci... :-p
oczywiście trzymam kciuki za pomyślne porody :-)
i w szoku też jestem że już tyle nas się rozpakowało :-p faaajnie :-D
 
Witam się i ja.
Spuchłam dziś nieźle, co widać na twarzy. Muszę umyć głowę i doprowadzić się do jaiegokolwiek stanu używalności iść po coś na śniadanie, bo z S byliśmy na zakupach w czwartek i nakupiliśmy tyle rzeczy, że w lodówce mamy światło oraz keczup. A specjalnie samochodem pojechaliśmy (bo, jak już kiedyś wspomniałam mam delikatny zakaz poruszania się sama w komunikacji miejskiej, więc nie ładowałam już karty).

Strzyga - ja mam pytanie, czy w tych 70 ponad nas są wszystkie dziewczyny od początku? Chodzi mi to, czy są tam też dziewczyny jak np klavell, która musiała nas opuścić? Przejrzałam listę styczniowych mam i paru w ogóle nie kojarzę.


EDIT: Uwielbiam Roberta Więckiewicza. Sory, ale musiałam to napisać :D
 
Na liście są tylko te osoby, które wpisały się do tematu "Lista styczniowych mam" + "Lista rozpakowanych styczniowych mam" + "Sos sms".

Oczywiście z racji lenistwa nie wszystkie dane są uzupełnione. Fajnie jakby każda z Was dosłała brakujące info.

Zobacz załącznik styczniowki.pdf
 
reklama
Do góry