reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

oj tam, oj tam - czepia się szczegółów .... kto go tam wie gdzie on będzie przy jego zapędach do tego porodu:-D a swoją drogą dobrze, że nie kazał powiedzieć, że będzie w sali obok :D
 
reklama
To ja dołączam to grona tych leniwszych ciężarówek, nie czuję żadnego powera:no:

Strzyga, to niezłe wyliczenia porobiłaś. Tylko tak sobie myślę, że mnie nie ma na żadnej liście, bo nie przypominam sobie, żebym Asterii jakieś dane wysyłała, no ale to wyłącznie mój błąd.:tak:
Ja nie miałam ani sterylizatora ani podgrzewacza i teraz też nie zakupiłam, ale te mamy, które używały, no to chwalą.
Ja dziś z synkiem w hoplandzie 2 godziny byłam, młody sobie użył, nie wiem, kiedy następnym razem tak się będę mogła z nim wyprawić:eek:
 
ja tez nie moge spac, choc mega zmeczona jestem

a moi masakra- Kubulek chrapie i sapie, K. gada przez sen, pies tez gada po swojemu, kot miałczy i skrobie w drzwi, bo chce do łóżka- nie zasne:no:
 
witajcie ponownie, my nie dawno wróciliśmy z urodzin (wcześniej) bo P. źle się czuł (pije rzadko, więc jak dziś usiadł między ludzi którzy prawie ciągle piją to go załatwiło raz dwa, do tego jeszcze ja mu wciskałam jedzenie i tym sposobem rozchorował się - a, że ja nie chciałam stać nad nim w łazience to zamówiłam taxi i pojechaliśmy do moich rodziców, bo dziś tu nocujemy) teraz zasnął, a ja stwierdziłam że spać nie mogę więc wejdę zobaczyć co słychać :) Wytańczyłam się troszkę, ale jakoś sił nie miałam żeby się "wczuć" w muzykę więc nie do końca jestem usatysfakcjonowana! Dostałam też skurczy, więc stwierdziłam że decyzja o powrocie do domu jest jak najbardziej właściwa :)
 
reklama
22 już rozpakowane?? O kurcze. I jeszcze 53. To też mnie zadziwiło, bo myślałam ze jest nas koło 30.
Wydaje mi się ze aż 70 ponad to raczej się tu nie uaktywnia :)

Melduje również brak syndromu wicia gniazda oraz wyraźną chęć leniuchowania.
 
Do góry