reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Jako, że wieczór długi i nudny, pokopiowałam listy "styczniowych mam" i "rozpakowanych styczniowych mam", sprawdziłam wątek "SOS sms" i wyszło mi moje drogie, że już 22 styczniówki się rozpakowały. A może i więcej, bo nie sprawdzałam, czy któraś nie chwaliła sie wyłącznie na wątku "styczeń 2012" - tu jest za dużo postów, żeby je wszystkie sprawdzać i porównywać z listami :p

W każdym razie mamy wg moich wyliczeń 22 styczniowe (lub grudniowe) dzieciaczki, a zostało nas do rozpakowania 53.

Ależ jestem z siebie dumna :p
 
Jako, że wieczór długi i nudny, pokopiowałam listy "styczniowych mam" i "rozpakowanych styczniowych mam", sprawdziłam wątek "SOS sms" i wyszło mi moje drogie, że już 22 styczniówki się rozpakowały. A może i więcej, bo nie sprawdzałam, czy któraś nie chwaliła sie wyłącznie na wątku "styczeń 2012" - tu jest za dużo postów, żeby je wszystkie sprawdzać i porównywać z listami :p

W każdym razie mamy wg moich wyliczeń 22 styczniowe (lub grudniowe) dzieciaczki, a zostało nas do rozpakowania 53.

Ależ jestem z siebie dumna :p
Ty chyba czytasz w moich myślach:-D, bo ja się właśnie nad tym zastanawiałam. A teraz już nie muszę, jak wszystko ładnie masz obliczone.Dzięki piękne:-).
A zostało jeszcze 53? czy w sumie było Nas 53??
 
Strzyga ja się chyba pochwaliłam w wątku styczniowym ale jestem też w "rozpakowanych mamusiach" więc myślę, że nie namieszałam za mocno :-D
Pozdrawiam
 
Niki - zostało nas 53. Było niby 75, ale raz, że nie wszystkie są zapisane (np. na liście styczniowych mam nie ma Renny i Citronki), dwa, że nie wszystkie się udzielają, więc tego tak nie widać. P. właśnie ogarnia to w Excelu, w wersji tabelkowej - mi się nie chciało aż tak :p

Magdalena - zaraz wielka... znudzona zimnym, mokrym, styczniowym wieczorem :p

ch_aga - nie - Ty byłaś gdzieś (chyba w SOS sms) i jestes na mojej liście ;)

W sumie to ja tą listę zrobiłam dla siebie, z ciekawości. Ogólnie moderacją zajmuje się Asteria i żeby znaleźć się na oficjalnej liście trzeba jej wysłać PW z danymi. A że wszystkie Mamusie zaaferowane, a niektóre jeszcze w szpitalach, to troszkę się to opóźnia i na oficjalnej liście rozpakowanych jest 13 dziewczyn :)
 
Ostatnia edycja:
Strzyga no to teraz myślę, że powinnaś swoją listę wysłać Asterii na priv ... będzie jej łatwiej uzupełnić listę rozpakowanych mam :-D
a no i jeszcze pytanko ... do jakiej grupy zaliczyłaś udzielającego się forumowicza o pseudonimie P. ??? Rozpakowany czy oczekujący??? ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Strzyga mimo wszystko i tak pomożesz Asterii :)
a P. to powinien się teraz na Ciebie obrazić za to pominięcie :-D ... ja mam jakieś dziwne przeczucie, że Ty i P. rozpakujecie się dokładnie tego samego dnia, o tej samej godzinie, w tym samym szpitalu i co więcej na tym samym łóżku hehe :happy2: ... tak jakby czekacie na ten sam poród :tak:
 
reklama
Do góry